Projektu jaunumi


Ir noslēgusies dienas laika nometne, kas bija ESF projekts „Vietējās sabiedrības veselības veicināšana un slimību profilakse Ķeguma novadā, Nr.9.2.4.2./16/I/083”. Nometnē kopumā piedalījās 20 Ķeguma novada jaunieši vecumā 13 – 15 gadus veci.

Šajā nedēļā fiziskās aktivitātes notika kopā ar sporta skolotāju Agitu Kaļvu, treneri Ediju Veidemani un fizioterapeiti Andu. Mācījāmies supot pa Daugavu kopā ar Santu Veinbergu un „WindBorn”. Devāmies pārgājienā, peldējāmies un orientējāmies ar aplikāciju MOBO „Telefons nāks palīgā, orientējies Ķegumā!”.

Lielvārdes pamatskolas skolotāja Sandra Pētersone mums mācīja svērt cukuru, cik ietilpst katrā našķī. Uztura speciāliste Zanda Mihailovska mums mācīja saskatīt pašus neveselīgākos produktus veikalā, un paši meklējām un mācījāmies gatavot veselīgos smūtijus.

Apguvām dejas soļus un centāmies improvizēt dejā kopā ar Kristapu. Kā arī piedalījāmies dažādās spēlēs par attiecībām kopā ar pārstāvjiem no biedrības „Papardes zieds”.
Kopumā nedēļa bija piesātināta ar daudz un dažādām aktivitātēm. Kāds atzinās, ka šonedēļ tik daudz laika pavadījis ārā, svaigā gaisā, cik visā vasarā līdz šim!

Ko saka paši jaunieši:

„+” – fiziskās aktivitātes, peldēšana, bija ko darīt, smūtiji, „Atmiņas spēles” čempionāts, pusdienas. Paldies par gardajām pusdienām Artūram Kovaļevskim un „Garšas sēta”.

„-” – saule, karstums, pārkaršana.

Mēs visi ļoti priecājāmies par silto saulīti, bet citiem āda ne tik ļoti par to priecājās, bet mēs izbaudījām Latvijas karsto vasaru!

Paldies Ķeguma Tautas nama kolektīvam par viesmīlīgo uzņemšanu, personīgi Ķeguma Tautas nama vadītājai Dacei Māliņai, Kintijai Sparānei, dežurantei Baibai un apkopējai Jolantai.

Uz tikšanos citās nometnēs!

Nometnes vadītāja Liene Seržante un skolotāja Sanda Pētersone - Pūpola
 

1
1
3
3
5
5
7
7
11
11
13
13
14
14
15
15
17
17
19
19
21
21


 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites