2016.gada projekti


Realizētajs: Iveta Freimane

Piešķirtais finansējums: 180,00 Eur

Apraksts:

Birzgalē ir izveidojusies šaha spēles biedru  grupa, kura katru ceturtdienu tiekas Birzgales tautas namā. Šaha biedru grupā ir astoņi biedri, bet apgūt spēli ir izteikuši vairāki  pieaugušie un bērni.

Kas ir šahs? Šahs ir vairāk nekā tikai spēle – tas attīsta prāta spējas, trenē atmiņu un veicina radošu domāšanu, spējas saprātīgi riskēt un pieņemt lēmumus, vispirms izvērtējot iespējamās sekas. Šahā, tāpat kā dzīvē, ir nepieciešama prasme īstā brīdi pafantazēt, iztēloties vēlamo rezultātu, var sacensties ar dažāda vecuma draugiem un radiniekiem. Lai šaha spēli varētu apgūt  un popularizēt pieaugušo un bērnu vidū, tika iegādāti divu šaha galdiņu komplekti un šaha pulksteņi.

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites