2018.gada projekti


2018. gads

Biedrība  „Starptautiskais Soroptimistu klubs „Ogre - Ķegums””, piešķirts finansējums EUR 150,00 apmērā.

Biedrība “GTK Birzgale”, piešķirts finansējums EUR 150,00 apmērā.

Biedrība „Ķeguma novada pensionāru biedrība”, piešķirts finansējums EUR 150,00 apmērā.

Biedrība „JADARA”,piešķirts finansējums EUR 150,00 apmērā.

Biedrība „Tomes sieviešu klubs „Ābele”, piešķirts finansējums EUR 150,00 apmērā.

Biedrība „Vidējās paaudzes deju kolektīvs "Kadiķis", piešķirts finansējums EUR 149,48 apmērā.

Biedrība „Sieviešu klubs Ķeguma saulespuķes”, piešķirts finansējums EUR 129,12 apmērā.


 

Sabiedriskajām aktivitātēm, kuru mērķauditorija ir Ķeguma novada iedzīvotāji

 

2018. gads

Biedrība „Starptautiskais Soroptimistu klubs „Ogre - Ķegums”” piešķirts līdzfinansējums aktivitātes „Starptautiskās Bērnu aizsardzības dienai veltītajam pasākumam bērniem Ķeguma pilsētā 2018.gadā” organizēšanai EUR 430,00 apmērā.

 

Biedrība “GTK Birzgale” piešķirts līdzfinansējums aktivitātei “Galda tenisa nometne Birzgales pagasta bērniem Ērberģē”, (nodrošinot ēdināšanu, naktsmītnes un sporta nodarbības), organizēšanai EUR 430,00 apmērā.

 

Biedrība “Ķeguma novada pensionāru biedrība piešķirts līdzfinansējums aktivitātes “Senioru sabiedriskās aktivitātes” dažādošanai, sadraudzības pasākumiem, dalībai valsts svētkos un Latvijas 100-gades pasākumos, kā arī rokdarbu izstāžu un pieredzes apmaiņas ekskursijas organizēšanai EUR 430,00 apmērā.

 

Biedrība “JADARA” piešķirts līdzfinansējums aktivitātei “Sieviešu sabiedrisko aktivitāšu dažādošana un pašapziņas vairošana”, jogas nodarbībām un pieredzes apmaiņas ekskursijas organizēšanai EUR 430,00 apmērā.

 

Birzgales pensionāru biedrība “Viršu laiks” piešķirts līdzfinansējums aktivitātei “Veselības ābecīte senioriem” ar izglītojoša rakstura lekciju, teorētisko un praktisko nodarbību “Audīsim bez stellēm” organizēšanai EUR 430,00 apmērā.

 

Biedrība Tomes sieviešu klubs “Ābele” piešķirts līdzfinansējums aktivitātei “Kad piepildās sapņi”, Starptautiskās bērnu aizsardzības dienas atzīmēšanai, Ziemassvētku pasākuma ģimenēm ar bērniem organizēšanai EUR 430,00 apmērā.

 

Biedrība “Vidējās paaudzes deju kolektīvs “Kadiķis”” piešķirts līdzfinansējums aktivitātei „Koncertēšana VPDK sadraudzības, labdarības koncertos, deju nometnēs un festivālos” organizēšanai EUR 405,00 apmērā.

 

Biedrība “Sieviešu klubs “Ķeguma saulespuķes”” piešķirts līdzfinansējums aktivitātei “Dzīves kvalitāte jebkurā vecumā”, lektora un pieredzes apmaiņas brauciena organizēšanai EUR 360,00 apmērā.

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites