2015.gada projekti


Biedrība „Ķeguma volejbola klubs”, piešķirts finansējums EUR 142,29 apmērā.

Biedrība „Birzgales Attīstības Centrs”, piešķirts finansējums EUR 109,29 apmērā.

Biedrība „Sieviešu klubs Ķeguma saulespuķes”, piešķirts finansējums EUR 150,00 apmērā.

Biedrība „Ķeguma novada pensionāru biedrība”,piešķirts finansējums EUR 150,00 apmērā.

Biedrība „JADARA”,piešķirts finansējums EUR 150,00 apmērā.

Biedrība „Tomes sieviešu klubs „Ābele””,piešķirts finansējums EUR 167,59 apmērā.

Biedrība „Starptautiskais Soroptimistu klubs „Ogre - Ķegums””,piešķirts finansējums EUR 150,00 apmērā.

Biedrība „Ķeguma volejbola klubs”, piešķirts līdzfinansējums aktivitātes „Nakts turnīri jauktajā grupā” trīs volejbola turnīru īstenošanai Ķeguma novadā EUR 420,00 apmērā.

Biedrība „Sieviešu klubs Ķeguma saulespuķes”, piešķirts līdzfinansējums aktivitātei „Nezaudēt prieku un iespēju uzzināt ko jaunu” veselīga dzīvesveida lekcijas, ekskursijas uz Rīgu un kultūras pasākuma bērniem organizēšanai EUR 430,00 apmērā.

Biedrība „Ķeguma novada pensionāru biedrība”, piešķirts līdzfinansējums aktivitātei „Pensionāri vēlas, var un dara!” Lieldienu sadraudzības koncerta Ķegumā, dalības senioru sadraudzības sacensību Latvijas veterānu 52.sporta spēlēs, rokdarbu izstāžu un pieredzes apmaiņas ekskursijas organizēšanai EUR 430,00 apmērā.

Biedrība „JADARA”, piešķirts līdzfinansējums aktivitātes „Neturi sveci zem pūra” kulinārijas, filcēšanas nodarbību un lekciju par vietējo ārstniecības augu izmantošanu un veselīgu dzīvesveidu organizēšanai EUR 430,00 apmērā.

Biedrība „Tomes sieviešu klubs „Ābele””, piešķirts līdzfinansējums aktivitātei „No svētkiem līdz svētkiem” bērnu svētku pasākuma un Ziemassvētku pasākuma bērniem organizēšanai EUR 430,00 apmērā.

Biedrība „Starptautiskais Soroptimistu klubs „Ogre - Ķegums””, piešķirts līdzfinansējums aktivitātes „Starptautiskās Bērnu aizsardzības dienai veltīts pasākums bērniem Ķeguma pilsētā 2015.gadā” organizēšanai EUR 430,00 apmērā. 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites