Jaunumi


Piedalies erudīcijas konkursā – „Cik daudz TU zini par Latviju?”

Ķeguma jaunieši aicina piedalīties visus interesentus vēl nebijušā erudīcijas konkursā

„Cik daudz tu zini par Latviju?”, kas norisināsies dienu pirms Latvijas 96 gadu jubilejas – 17. novembrī. plkst. 12:00 Ķegumā tautas namā.

Pasākuma mērķis ir veicināt latviešos patriotismu un interesi par savu dzimteni – Latviju.

Tev būs iespēja pārbaudīt savas zināšanas, kā arī uzzināt kaut ko jaunu un iespējams vēl nedzirdētu, tāpēc sagatavojies jau laicīgi. Pasākumā tiks iekļautas tādas tēmas kā vēsture, ģeogrāfija, mūzika, bioloģija, sports, sasniegumi, personības, ekonomika, kultūra, zinātne, medicīna, politika, izglītība. To visu papildinās dažādi interesanti jautājumi par mūsu pašu pilsētu Ķegumu.

Konkursā var piedalīties ikviens interesants, kas ir pārliecināts par savām zināšanām, gatavs sevi izaicināt vai vienkārši vēlas uzzināt ko jaunu par Latviju, izveidojot komandu 2 – 4 cilvēku sastāvā.

Konkursa noslēgumā noskaidrosim erudītākos dalībniekus, kas sevi būs pierādījuši kā viszinošākos un erudītākos par Latviju.

Vēlies piedalīties? Reģistrēt komandu būs iespējams pasākuma dienā uz vietas, taču aicinām to izdarīt jau laikus elektroniski: http://ej.uz/erudicijas

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi
 
 
 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites