Jaunumi


 

Būvniecības nozarē šobrīd ir daudz neatbildētu jautājumu, tāpēc Ogres pilsētas un apkārtējo (Ikšķiles, Lielvārdes un Ķeguma) novadu darba devēju un darba ņēmēju pārstāvji tiksies, trīspusējā būvniecības nozares pārstāvju seminārā, lai identificētu, diskutētu un meklētu risinājumus sasāpējušajām būvniecības nozares problēmām Ogres, Ikšķiles Ķeguma un Lielvārdes novados, un uzzinātu vairāk par aktualitātēm būvniecībā šo novadu teritorijā.

         Latvijas Celtnieku arodbiedrība sadarbībā ar Latvijas Būvnieku asociāciju un Ogres, Ikšķiles, Ķeguma un Lielvārdes pilsētu pašvaldībāmrīkos trīspusējo būvniecības nozares pārstāvju semināru - diskusiju „Būvniecība un tās attīstība”, kuras mērķis ir būvnieku informēšana par nākotnes plāniem būvniecības nozarē visu četru novadu teritorijās. Būvnieki tiksies, lai apspriestu būtiskākās problēmas būvniecības nozarē, novadu apkaimē, kā arī izvērtētu iespējas ieviest cilvēka cienīga darba iespējas reģionā. Seminārā tiks apskatītas arī aktualitātes publisko iepirkumu procesā un jaunajā būvniecības likumā.  

         Semināra laikā tiks organizēta diskusija ar klātesošajiem būvniekiem un valsts iestāžu pārstāvjiem par aktualitātēm un situāciju būvniecības darba tirgū reģionā, par nepieciešamību attīstīt un pilnveidot sadarbību starp pašvaldību un uzņēmējiem reģionā. 

         Seminārs notiks 2014. gada 31. oktobrī, plkst.12:00 – 16:00, Ogres Kultūras Centra, mazajā zālē, Brīvības ielā 15, LV – 5001, Ogre, Latvija

 

Uz bezmaksas semināru tiek aicināti Ogres, Ikšķiles, Ķeguma un Lielvārdes novadu būvniecības kompāniju vadītāji, pašvaldību un sabiedrisko apvienību atbildīgās personas. Semināram var pieteikties sūtot pieteikumu, līdz 30. oktobrim, uz adresi: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Sagatavoja:

Līga Kokmane

Latvijas Celtnieku arodbiedrības

 projektu vadītāja

e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

mob.tālr: +371 27808971

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi
 
 
 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites