Jaunumi


Sestdien, 18.oktobrī, notiks sezonas pirmā tikšanās Ķeguma skautiem un gaidām.

Šajā tikšanās reizē gaidīti arī visi jaunie interesenti, sākot ar septiņu gadu vecumu.

Skauti un gaidas Ķegumā darbojas jau no 1990.gada. Skautu un gaidu organizācija ir organizācija jauniešiem, kurā darbība notiek ar pieaugušo atbalstu. 

Katru piektdienu skauti un gaidas tiekas iknedēļas nodarbībās Ķeguma skolā, kurās apgūst dažādas skautu un gaidu mākas, āra dzīves prasmes, mācās sastrādāties ar dažādiem cilvēkiem, attīsta sevi un iepazīst sevi caur sadarbību ar citiem. 


 

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi
 
 
 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites