Jaunumi


Birzgales kultūras dzīve pēdējos gados ir strauji augusi, par ko liecina daudzo pašdarbnieku kolektīvu darbība. Lai piesaistītu vairāk cilvēkus pašdarbībai, bieži vien dzirdam atrunu, ka nav, kur atstāt bērnus. Tāpēc bērnu rotaļu stūrīša izveide tautas namā būtu atrisinājums šai problēmai, jo mēģinājumu, semināru, lekciju laikā bērni varētu rotaļāties un tiktu pieskatīti, bet vecāki varētu izglītoties, iegūt zināšanas.

Piedaloties Ķeguma novada Iedzīvotāju iniciatīvas veicināšanas projektu konkursā tika piešķirti 365.90euro rotaļu stūrīša izveidei. Par piešķirtajiem  līdzekļiem iegādājāmies rotaļlietas, galda spēles, sēžammaisus, paklāju un daudzfunkcionālo bērnu tāfeli. Līdz ar to tautas namā ir izveidots mazs, mājīgs rotaļu stūrītis, kur bērni var pavadīt laiku, kamēr vecāki piedalās pašdarbībā.

Nāciet, piedalieties pašdarbībā un ņemiet līdzi savus mazuļus, jo jaunais „Bērnu rotaļu stūrītis” gaida viņus ciemos!

 

                                    Iveta Freimane

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi
 
 
 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites