Jaunumi


2013. gada 7. septembrī pirmo reizi Ķeguma tautas namā tikās jaunieši, kuri atsaucās aicinājumam dziedāt Ķeguma jauniešu korī.

Nu ir pagājis nedaudz vairāk kā gads, tāpēc mēs, Ķeguma jauniešu koris, aicinām tieši Tevi uz mūsu jubilejas koncertu 18. oktobrī plkst. 18.00 Ķeguma tautas namā.

Atskatīsimies uz gada laikā piedzīvoto, izdziedāsim skaistākās latviešu dziesmas un svinēsim svētkus kopā!

Koncerta īpašie viesi – Birzgales tautas nama vokālais ansamblis „Tikai tā”

Diriģente: Maira Līduma

Kormeistare: Linda Ivanova

Koncertmeistare: Ginta Eisaka

 

Pasākumu atbalsta: atpūtas parks „Dimantu kalns”, konditorejas cehs un maizes ceptuve „Imanta”, reklāmas aģentūra „Digitālā pele”, „Ādažu Čipsi”,„Fazer”, pirotehnikas veikals „Aldi”, „Multikino”, „Skrīveru saldumi”, Ķeguma novada pašvaldība.

Mēs būsim! Un Tu?

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi
 
 
 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites