Sakarā ar Ķeguma novada Birzgales pagasta iekļaušanu zonā, kurai nepieciešami  Āfrikas cūku mēra biodrošības pasākumi

Tiek organizēta sanāksme, šī gada 7. oktobrī plkst.12:00 Birzgales tautas namā. Ieinteresētajiem zemniekiem, cūku audzētājiem, iedzīvotājiem, medniekiem.

Tēma par pasākumiem Āfrikas cūku mēra izplatīšanās ierobežošanā. Biodrošības pasākumi cūku novietnēs. Arī citi par šo tēmu iedzīvotājus, medniekus, dzīvnieku turētājus interesējoši jautājumi.

Kas jāzina par ĀCM, pielikumā informācija:

Skatīt ŠEIT

Anda Kučāne,

Pārtikas un veterinārā dienesta Ziemelpierigas pārvaldes inspektore

T.29419143

Informatīvais telefons:  67994423(Rīga)

Komentāri

Pievienot komentāru

• Atlikuši 500 simboli

Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi