Jaunumi


Enerģētika, kā daudzas citas tehniskas nozares, mēdz būt komplicētas, kas nereti neļauj sabiedrībai izprast sfēras darbības principus un specifiku, un bieži ir tā – ko cilvēks nesaprot, no tā baidās vai distancējas.

Principu vienkārši par sarežģīto mēģinājusi iedzīvināt  AS “Latvenergo”, kas tikko kā virtuāli vērusi durvis   uz saviem ražošanas objektiem – Daugavas hidroelektrostacijām (HES), klajā laižot interesantu projektu – HES interaktīvo tūri.


        Šāds virtuāls, izglītojošs materiāls par kādas tautsaimniecības nozares specifiku Latvijā tapis pirmo reizi. Zīmīgi, ka šogad aprit 75 gadi, kopš darbu sāka pirmais Ķeguma spēkstacijas agregāts, un Latvenergo koncerna izstrādātā interaktīvā tūre paver iespēju ielūkoties un izzināt Latvijas enerģētikas mugurkaulu - hidroelektrostacijas.

 

            Piedāvājam doties interaktīvajā tūrē jau tūlīt – apmeklē Latvenergo koncerna mājaslapu  www.latvenergo.lv/hesture

 

Komentāri

    IMHO you've got the right anwsre! http://lrmjlm.com [url=http://jvuvbw.com]jvuvbw[/url] [link=http://lhtnguqnsv.com]lhtnguqnsv[/link]
    That's 2 clever by half and 2x2 clever 4 me. Thkasn! http://upzrqaxuc.com [url=http://yiuoflgan.com]yiuoflgan[/url] [link=http://cjtedomt.com]cjtedomt[/link]
    That's not just logic. That's really <a href="http://rsooxvpsn.com">seielbns.</a>
    Great intishg! That's the answer we've been looking for.

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi
 
 
 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites