Tuvākie pasākumi
Smieklu jogas un Koučinga nodarbības jauniešiem
Jauniešu pasākums > Atpūta
No 09.09.2021 līdz 10.12.2021
Ķeguma dienas centrā mobilā optika
Sabiiedrība > Atpūta
20.10.2021
Latvijas spēlfilma "Bedre"
Kultūra > Atpūta
20.10.2021
Helovīna mistērijas uzdevumi Rembatē
Bērnu pasākums > Atpūta
31.10.2021 18.00
Svecīšu vakars Tomes kapsētās
Sabiiedrība > Piemiņas pasākuma
31.10.2021
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk – VID) informē, ka tehnisku  problēmu dēļ 2014.gada 19. un 20.jūnijā ir konstatēti traucējumi VID Elektroniskās deklarēšanas sistēmā (turpmāk – EDS). Nodokļu maksātāju apkalpošana šobrīd tiek nodrošināta VID Klientu apkalpošanas centros, savukārt visas muitas deklarācijas tiek formētas „Atkāpšanās režīmā”.

Vēršam uzmanību, ka EDS darbības traucējumu dēļ nodokļu maksātājiem deklarāciju, kuras bija jāiesniedz 2014.gada 19. un 20.jūnijā, iesniegšanas termiņš tiek pagarināts līdz 2014.gada 25.jūnijam. Sankcijas par deklarāciju, kuras bija jāiesniedz 2014.gada 19. un 20.jūnijā, neiesniegšanu nodokļu likumos noteiktajā termiņās, netiks piemērotas.

 

Sistēmu nepieejamības dēļ nodokļu maksātājiem nav iespējams elektroniski iesniegt nodokļu un informatīvās deklarācijas, kā arī apskatīties datus Nodokļu maksātāju datu sistēmā (NMDS) un izmantot EDS funkcionalitāti „Sarakste ar VID”, tādēļ klientu apkalpošanas tiek nodrošināta visos VID klientu apkalpošanas centros.

EDS nepieejamības dēļ nav iespējams pieslēgties arī Elektroniskajai muitas datu apstrādes sistēmai (EMDAS), tādējādi visas muitas deklarācijas tiek formētas „Atkāpšanās režīmā”.

 

Jautājumu un neskaidrību gadījumā aicinām vērsties tuvākajā VID klientu apkalpošanas centrā, vai uzdot jautājumus rakstiski VID mājaslapā www.vid.gov.lv sadaļā Kontakti/Uzdot jautājumu VID.

 

Informāciju sagatavoja:

VID Sabiedrisko attiecību daļas galvenā speciāliste

Evita Teice-Mamaja

tālr. 67122668, 26558389; e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi
 
 
 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites