Tuvākie pasākumi
Ķeguma mākslas studijas jubilejas izstāde
Kultūra > Atpūta
No 01.09.2021 līdz 01.10.2021
Smieklu jogas un Koučinga nodarbības jauniešiem
Jauniešu pasākums > Atpūta
No 09.09.2021 līdz 10.12.2021
Ekskursija uz Ogri
Kultūra > Atpūta
No 13.09.2021 līdz 11.10.2021
"Dārzeņu festivāls" Rembatē
Kultūra > Atpūta
25.09.2021 11.00
Andrejam Pumpuram 180!
Kultūra > Atpūta
25.09.2021
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


Ķeguma novada Iedzīvotāju iniciatīvas veicināšanas projektu konkursa ietvaros galda tenisa klubs „GTK BIRZGALE” īstenojis projektu „Galda tenisa nodarbības”.

Projekta ietvaros tika iegādāts galda tenisa inventārs: galda tenisa bumbiņas, bumbiņu savācēji, bumbiņu kastes un galda tenisa raketes. Projekta izmaksas – 482,34 eiro.

Jaunais inventārs palīdz nodrošināt kvalitatīvāku galda tenisa treniņu norisi, attīstot pareizu tehniskās kustības izpildi, jo ir iespēja vienlaicīgi darboties ar lielāku skaitu bumbiņu, vieglāku un ērtāku to savākšanu un izmantot profesionālākas galda tenisa raketes. Jaunais inventārs palīdzēja arī sagatavoties sacensībām.

Biedrības „GTK BIRZGALE” dalībnieki – 13 jaunieši, kuri ir Birzgales pamatskolas skolēni, šī projekta realizācijas laikā ir piedalījušies divās galda tenisa sacensībās Bauskā, kurās jau varēja vērot jūtamu progresu.

Tāpat arī „GTK BIRZGALE” pārstāve Ieva Mazjāne 19. novembrī piedalījās Aizkraukles novada atklātajā čempionāta galda tenisā LGATL 4. posmā un starp 42 vīriešu un sieviešu dalībniekiem absolūtajā vērtējumā kļuva par 1. vietas ieguvēju. Savukārt  4. decembrī Bauskā „Sporta centra „Mēmele” balvas izcīņas 2. kārtā” sieviešu konkurencē Ieva Mazjāne ieguva 3.vietu.

Paldies Ķeguma novada domei par atbalstu un Birzgales pamatskolas direktoram Valentīnam Pastaram par esošo un turpmāko sadarbību!

„GTK BIRZGALE” turpina uzņemt audzēkņus galda tenisa nodarbībās Birzgales pamatskolas sporta zālē, īpaši gaidīti ir jaunāko klašu skolēni.

Biedrības „GTK BIRZGALE” projekta īstenotājs Nauris Mazjānis

 

 

 
 
 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites