Tuvākie pasākumi
Izstāde “Zivju diena”
Kultūra > Atpūta
No 06.07.2021 līdz 31.08.2021
"Stresa menedžments"
Sabiiedrība > Atpūta
No 21.07.2021 līdz 25.08.2021
Exit Rīga autoorientēšanās posms
Sabiiedrība > Atpūta
No 02.08.2021 līdz 08.08.2021
Psiholoģiskās lekcijas
Sabiiedrība > Sanāksme
No 03.08.2021 līdz 12.08.2021
Kapusvētki Tomes kapsētās
Sabiiedrība > Piemiņas pasākuma
07.08.2021
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Lauksaimniekiem


LLKC Ogres birojs aicina doties pieredzes apmaiņas braucienā un uzzināt par ārstniecības augiem.

LLKC Ogres birojs aicina doties pieredzes apmaiņas braucienā – “Augkopības produkciju ražojošo saimniecību konkurētspējas palielināšana, inovatīvu metožu pielietošana (ārstniecības augi)” 27. jūlijā.

Apmeklējamās saimniecības:

z/s Avotiņi

Vairāk nekā 300 veidu veselības augu dažādība ekoloģiski tīrā vidē. Augu pielietojums pārtikā un fitoterapijā. Zaļie kokteiļi, pulveri, fitoprodukti veselībai un fitosuvenīri. Latviskā mantojuma zīme par Tradicionālo ārstniecības augu mūsdienīgu lietojumu.

Saules rasa   

Pastaiga daiļdārzā, stādi, garšaugi, ēdamie ziedi, ārstniecības augi – augu spēks. Augu ziedūdeņi/ hidrolāti, to izmēģināšana un sajušana. Burtnieku novada uzņēmēju gada balva 2018 nominācijā gada mājražotājs un amatnieks.

3x9 zālītes

Plašs klāsts zāļu tējas un to maisījumi. Zālītes ievāktas Vecpiebalgas novadā, ekoloģiski tīrās pļavās un mežos, atbilstoši dabas ritmam un mēness fāzēm. Kaltētas dabīgos apstākļos, saglabājot zālīšu vērtīgās vielas, smaržu un garšu. Dabas taka ar tēju, sīrupu, vīnu degustāciju. Jaunais produkts no dabiskām izejvielām – 3x9 slim.

Līdzmaksājums: 24,-EUR (t.sk. PVN), iekļaujot saimniecību apmeklējumus, autobusu (no Ogres tehnikuma) un ēdināšanu.

Brauciena laikā tiek nodrošināti dezinfekcijas līdzekļi, mutes un deguna aizsargmaskas, cimdi, kā arī iespēja autobusā ievērot distanci.

Vietu skaits ierobežots.

Mācību dalībnieks var būt juridiska vai fiziska persona, kas iesaistīta lauksaimniecības, pārtikas (izņemot zivsaimniecības produktus) ražošanas vai mežsaimniecības nozarēs, kā arī lauksaimniecības/meža zemes īpašnieks vai tiesiskais vadītājs, kā arī ģimenes locekļi.

 

Pieteikšanās līdz 23. jūlijam, aizpildot reģistrācijas formu 

 

Papildus informācija:

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., 28331239

 

Pasākuma laikā iespējama fotografēšana, audio un video ierakstu veikšana ar mērķi atspoguļot pasākuma norises gaitu. Uzņemtais materiāls var tikt reproducēts, izplatīts vai publicēts pasākuma organizatora interneta vietnēs un drukātajos materiālos.

 

Saimniecību un mežu apmeklējumi tiek nodrošināti Latvijas Lauku attīstības programmas (LAP) investīciju pasākuma 2014.-2020. gadam “Zināšanu pārneses un informācijas pasākumi” apakšpasākuma “Atbalsts saimniecību un mežu apmeklējumiem” ietvaros, LAD Līguma nr. LAD011018/P43

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

 

SAIMNIECĪBU APMEKLĒJUMĀ NEDRĪKST PIEDALĪTIES PERSONAS, KURĀM NOTEIKTA PAŠIZOLĀCIJA, MĀJAS KARANTĪNA VAI STINGRĀ IZOLĀCIJA, KĀ ARĪ PERSONAS, KURĀM IR ELPOŠANAS CEĻU INFEKCIJAS PAZĪMES

 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites