Tuvākie pasākumi
Ķeguma mākslas studijas jubilejas izstāde
Kultūra > Atpūta
No 01.09.2021 līdz 01.10.2021
Smieklu jogas un Koučinga nodarbības jauniešiem
Jauniešu pasākums > Atpūta
No 09.09.2021 līdz 10.12.2021
Ekskursija uz Ogri
Kultūra > Atpūta
No 13.09.2021 līdz 11.10.2021
"Dārzeņu festivāls" Rembatē
Kultūra > Atpūta
25.09.2021 11.00
Andrejam Pumpuram 180!
Kultūra > Atpūta
25.09.2021
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


LLKC Ogres birojs aicina pieredzes apmaiņas braucienā Ikšķilē un Ogrē – “Jaunāko tehnoloģiju izmantošana lauksaimniecības produktu ražošanas procesu, tehnoloģiju pilnveidošanā un drošas pārtikas ražošanā” 16.septembrī.

Apmeklējamās saimniecības:

SIA Sula
BIO Bērzu sulas produkti no Libertu ģimenes. Vīna ražošana. Saimniekošanas pieredze. Tirdzniecības iespējas. Tūrisma piedāvājumu attīstība. Ražošanas tehnoloģijas. ES fondu projektu pieredze.

SIA Malevss
Piena pārstrāde, konkurētspējīgas produkcijas radīšana un jaunu produktu attīstība. Ražošanas tehnoloģiju pilnveidošana, iekārtu modernizācija, datu apstrādes programmu un saules kolektora izmantošana. ES fondu projektu pieredze. Iespēja piedalīties siera tapšanas procesā tādā kāds tas bija pirms daudziem gadiem.

SIA Manas garšas
Garšvielu ražošanas iespējas. Tiešā tirdzniecība, internetveikals ar garšvielu konstruktoru. Sadarbības iespējas ar Latvijas audzētājiem. BIO garšvielu izstrāde, ražošanas process, sekojot patērētāja uztura paradumu tendencēm.

Līdzmaksājums: 24,-EUR (t.sk. PVN), iekļaujot saimniecību apmeklējumus, autobusu (no Ogres tehnikuma) un ēdināšanu.
Vietu skaits ierobežots.
Dalībniekiem jāapliecina iesaiste lauksaimniecībā.

Informācija un pieteikšanās: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., 28331239.

Pasākuma laikā iespējama fotografēšana, audio un video ierakstu veikšana ar mērķi atspoguļot pasākuma norises gaitu. Uzņemtais materiāls var tikt reproducēts, izplatīts vai publicēts pasākuma organizatora interneta vietnēs un drukātajos materiālos.

Saimniecību un mežu apmeklējumi tiek nodrošināti Latvijas Lauku attīstības programmas (LAP) investīciju pasākuma 2014.-2020. gadam “Zināšanu pārneses un informācijas pasākumi” apakšpasākuma “Atbalsts saimniecību un mežu apmeklējumiem” ietvaros, LAD Līguma nr. LAD011018/P43
Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

SAIMNIECĪBU APMEKLĒJUMĀ NEDRĪKST PIEDALĪTIES PERSONAS, KURĀM NOTEIKTA PAŠIZOLĀCIJA, MĀJAS KARANTĪNA VAI STINGRĀ IZOLĀCIJA, KĀ ARĪ PERSONAS, KURĀM IR ELPOŠANAS CEĻU INFEKCIJAS PAZĪMES.


 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites