Tuvākie pasākumi
Ķeguma mākslas studijas jubilejas izstāde
Kultūra > Atpūta
No 01.09.2021 līdz 01.10.2021
Smieklu jogas un Koučinga nodarbības jauniešiem
Jauniešu pasākums > Atpūta
No 09.09.2021 līdz 10.12.2021
Ekskursija uz Ogri
Kultūra > Atpūta
No 13.09.2021 līdz 11.10.2021
"Dārzeņu festivāls" Rembatē
Kultūra > Atpūta
25.09.2021 11.00
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


Jau piekto reizi SEB banka ir izsludinājusi pieteikšanos Izaugsmes programmai uzņēmumiem.

Pieteikšanās līdz 25. septembrim. Dalība programmā ir bez maksas.

Covid-19 krīze skaidri iezīmējusi - biznesa pasaulē procesus un notikumus paredzēt ir neiespējami, tāpēc jāmāk pielāgoties katrai situācijai. Jaunu prasmju un zināšanu apguve īpaši svarīga uzņēmumiem ir šobrīd, kad jādomā par sava biznesa saglabāšanu un attīstīšanu arī nākotnē.

SEB bankas rīkotā Izaugsmes programma ir domāta ne vien jaunu un vērtīgu zināšanu apguvei, bet arī jaunu un ambiciozu ideju realizēšanai, lai no jebkuras situācijas Jūsu uzņēmums vienmēr izietu kā ieguvējs, turklāt ar skaidru nākotnes rīcības plānu. Programmas laikā īpaša uzmanība tiek veltīta biznesa zināšanu un prasmju pilnveidošanai ar uzsvaru uz tādām digitalizācijas laikam raksturīgām prasībām kā digitālo tehnoloģiju pielietojums, inovācijas, izaugsmes domāšana, mārketings un pārdošana, kā arī mūsdienīga finanšu plānošana.

Starptautisku un vietēju ekspertu vadībā 4 mēnešu garumā 6 darbnīcās un mentoringa sesijās programmas dalībnieki izstrādās savam uzņēmumam piemērotāko rīcības plānu inovatīva produkta vai pakalpojuma izveidei, lai turpmāk nodrošinātu strauju biznesa izaugsmi.

Šogad programma norisināsies virtuāli – tas nozīmē, ka uzņēmumiem būs iespēja piedalīties no jebkuras vietas Latvijā, nepametot savu ofisu.

Ar programmas saturu varat iepazīties šeit: https://www.seb.lv/izaugsmes-programma

Šajā video sīkāk par to, kā norisinās programma. Video

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites