Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Ogres filiāle informē par iespēju darba devējiem piesaistīt savam uzņēmumam vai biedrībai vajadzīgos darbiniekus un saņemt Eiropas Sociālā fonda (ESF) finansiālu atbalstu, subsidētajās darbavietās nodarbinot NVA reģistrētos bezdarbniekus.

Izveidojot subsidētās darbavietas NVA reģistrētajiem bezdarbniekiem, darba devēji saņem dotāciju nodarbināto bezdarbnieku un darba vadītāju atalgojumam:

- ilgstošajiem bezdarbniekiem dotācija ir 50% apmērā no ikmēneša darba algas;

- bezdarbniekiem ar invaliditāti dotācija ir 100% apmērā no ikmēneša darba algas, papildus tam - darba devēji saņem vienreizēju dotāciju iekārtu un aprīkojuma iegādei, kā arī tehnisko palīglīdzekļu izgatavošanas un iegādes izmaksām, lai pielāgotu darbavietas bezdarbniekiem ar invaliditāti.

Pasākumu īsteno ESF projekta “Subsidētās darbavietas bezdarbniekiem” Nr.9.1.1.1/15/I/001 ietvaros, un tā mērķis ir ilgstošo bezdarbnieku un bezdarbnieku ar invaliditāti nodarbināšana, lai palīdzētu bezdarbniekiem izprast darba tirgus prasības, veicinātu bezdarbnieku iekļaušanos sabiedrībā un iekārtošanos pastāvīgā darbā.

Detalizētāka informācija par pasākumu, tā nosacījumiem un finansiālā atbalsta apmēriem izlasāma NVA interneta vietnes sadaļā «Darba devējiem» -> «Pasākums noteiktām personu grupām» vai zvanot uz NVA Ogres filiāli – Pasākuma koordinējošajai ekspertei Anetei Godai mob.tālr. 22037401 vai filiāles vadītāja p.i. Indrai Bleijai mob.tālr. 28396635.

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites