Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


Adrese: Rīga, Jelgavas iela 1
 
Aicinām Latvijas jaunuzņēmumus (start-ups) un citus komersantus piedalīties forumā par "zaļajām" inovācijām!
 
"Zaļās" inovācijas nav tikai moderns sauklis, bet gan viens no ilgtspējas instrumentiem. Norvēģijas grants ir viens no šiem instrumentiem, kas ir sekmējis "zaļo' produktu un tehnoloģiju izstādi Baltijā. Bet nevar apstāties pie sasniegtā! Līdz ar to forums aktualizēs pētniecības nepieciešamību, kas ir inovāciju pamats, sniegs iespēju uzzināt par tendencēm un jau paveikto "zaļo" inovāciju jomā Baltijas valstīs, kā arī informēs par finansējuma piesaistes iespējām inovāciju jomā un ne tikai. Papildus tam uzņēmumiem ir iespēja pieteikties dalībai B2B tikšanās ar Norvēģijas komersantiem, lai prezentētu savu ideju un uzsāktu pārrunas par iespējamo turpmāko sadarbību. Sagaidāms, ka virkne Norvēģijas komersantu apmeklēs pasākumu ar mērķi atrast jaunus sadarbības partnerus Baltijas valstīs.
 
Pasākuma darba valoda – angļu. Tulkojums netiks nodrošināts.
Dalība bezmaksas.
 
Programma angļu valodā pieejama šeit.
 
Piesakies šeit!
 
Kontaktinformācija:
Inese Sārtaputne, 
Norvēģijas finanšu instrumenta nodaļas vadītāja
 
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039423, +371 26433880
Fakss: +371 67039401
E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites