Tuvākie pasākumi
Smieklu jogas un Koučinga nodarbības jauniešiem
Jauniešu pasākums > Atpūta
No 09.09.2021 līdz 10.12.2021
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


Tā iecerēts samazināt tirgus nepilnības, veicinot jaunu mazo un vidējo uzņēmumu izveidi, kā arī esošo izaugsmi.
Pēdējā laikā par Eiropas Savienības (ES) struktūrfondu gauso apguvi vairākkārt peltā Ekonomikas ministrija (EM) nu izstrādājusi Ministru kabineta (MK) noteikumus, lai turpmākos astoņus gadus komersantu atbalstam finanšu instrumentu veidā būtu sasniedzami 126 milj. eiro Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējuma. Tas būs pieejams perspektīvu un dzīvotspējīgu biznesa projektu īstenošanai tiem uzņēmējiem, kuri nepietiekama nodrošinājuma, saimnieciskās darbības vēstures, kredītvēstures, neto ieņēmumu plūsmas vai esošo kredītsaistību apjoma dēļ nav spējuši piesaistīt finansējumu no finanšu tirgus dalībniekiem (komercbankām, privātajiem investoriem) biznesa projektu īstenošanai nepieciešamajā apmērā, norādīja ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens.
 
Finanšu instrumentu ieviešanai Latvijā tiks izveidots fondu fonds, kuru ieviesīs AS Attīstības finanšu institūcija Altum.

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites