Tuvākie pasākumi
Smieklu jogas un Koučinga nodarbības jauniešiem
Jauniešu pasākums > Atpūta
No 09.09.2021 līdz 10.12.2021
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā sadarbībā ar Attīstības finanšu institūciju ALTUM uzsāk informatīvu semināru ciklu ar mērķi vairot izpratni par Eiropas Savienības Investīciju plāna jeb tā dēvētā Junkera plāna darbību un veicināt kvalitatīvu investīciju projektu sagatavošanu.
Pirmais seminārs “ES Investīciju plāns – jaunas iespējas Latvijai” notiks 3. martā ES mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā.
Eiropas Stratēģisko investīciju fonds ir iespēja Latvijai un Latvijas uzņēmumiem ar Eiropas Investīciju bankas līdzdalību piesaistīt investīcijas stratēģisku un augstas ekonomiskās, vides un sabiedriskās pievienotās vērtības projektu finansēšanai un īstenošanai. Seminārā tiks skaidrotas finansējuma saņemšanas iespējas. Seminārā īpaši aicināti piedalīties Latvijas privātā sektora uzņēmēji, valsts un pašvaldību uzņēmumi, finanšu sektors, investori un citi potenciālie investīciju projektu īstenotāji.
Pasākums norisināsies no plkst.09:00 līdz 13:00. Ierašanās no plkst.08:30. Pasākumam var pieteikties līdz 2. martam, aizpildot elektronisko pieteikšanās anketu: http://goo.gl/forms/GIQ9X0ZSBV Vietu skaits pasākumā ir ierobežots, lūdzam pieteikties savlaicīgi. 
Pasākuma programma.pdf(167 kB)
Plašāka informācija par ES Investīciju plānu: http://ec.europa.eu/priorities/jobs-growth-and-investment/investment-plan_lv.

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites