Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


Noslēdzies konkurss „Latvijas Labākais tirgotājs 2015” un noskaidroti nozares labākie uzņēmumi. 
Atbilstīgi to darbības grupām: aptiekas, veterinārās aptiekas un klīnikas, degvielas uzpildes stacijas, skaistumkopšanas saloni, sporta un atpūtas centri, viesnīcas un viesu nami, lauku tūrisma objekti, veikalu grupā - mazie veikali, lielveikali un tirdzniecības tīkli, ēdināšanas uzņēmumu grupā - bistro, kafejnīcas–picērijas, kafejnīcas–konditorejas, kafejnīcas–veikali, kafejnīcas, krogi, restorāni un viesnīcu restorāni.
 
„Latvijas Labākais tirgotājs 2015” kopumā piedalījās 198 uzņēmumi. Pēc vērtēšanas 66 uzņēmumi atbilda konkursa kritērijiem, jo saņēma vismaz 92 punktus no 100. Starp tiem 20 ir no Rīgas un 46 no novadiem. Atkarībā no saņemto punktu skaita Galvenā balva piešķirta „Viesnīcas restorānam Boutique Hotel&Restaurant MaMa” Jūrmalā, kafejnīcai „Lidojošā varde” Rīgā, kafejnīcai „Magdalēna” Saldū, pilsētas galerijai „VALLETA” Valmierā, viesu namam „Liepupes muiža” Salacgrīvas novadā, Liepupes pagastā, „Zvaigznes grāmatnīcai” Cēsīs, lielveikalam „SKY” Rīga, Duntes 19a. Par uzvarētājiem atzīti 48 uzņēmumi, laureāta diplomus izpelnījās 17 un vienam uzņēmumam piešķirts dalībnieka diploms.
 
„Latvijas Labākais tirgotājs 2015” uzvarētāji nākuši no Alūksnes, Cesvaines, Cēsīm, Daugavpils pilsētas un novada, Gulbenes pilsētas un novada, Jelgavas pilsētas un novada, Jēkabpils, Jūrmalas, Kokneses, Ķeguma, Lielvārdes pilsētas un novada, Liepupes, Mālpils, Ogres, Rīgas, Rojas, Salaspils, Saldus, Valmieras un Ventspils.
 
Konkursu „Latvijas Labākais tirgotājs” rīko Latvijas Tirgotāju asociācija (LTA) kopā ar Latvijas Pašvaldību savienību Vairāk kā 20 gadu laikā konkursa ietvaros eksperti izvērtējuši labākos tirdzniecības, ēdināšanas un pakalpojumu sniedzēju uzņēmumus visā Latvijā. Šī pasākuma mērķis - paaugstināt nozarē strādājošo profesionalitāti. Pateicoties konkursam vairāku gadu gaitā plašāku atpazīstamību un uzmanību guvuši daudzi uzņēmumi.
 
Liepupes muižas komercdirektore Gundega Ruciņa: “Pirmo reizi piedalāmies konkursā “Latvijas labākais tirgotājs”. Domāju, ka ir svarīgi pieteikt un parādīt sevi šādā konkursā un saņemt novērtējumu no profesionāliem cilvēkiem. Vislabāk to var izvērtēt salīdzinot mūs ar citiem uzņēmumiem. Konkurence vienmēr ir bijusi un būs vajadzīga, tā ir attīstība, tas ir novērtējums, un sevis pilnveidošana,”
 
Par savu pieredzi stāsta SIA “Multilukss” direktore Inga Juršāne-Piņķe: “Dalība sniedz objektīvu, profesionālu vērtējumu par veikala darbību. Konkursā piedalāmies atkārtoti, jo redzam, ka ir lietas, kuras vēl var uzlabot, līdz ar to ir nepieciešams objektīvs „skats no malas'', kas norādītu uz lielākajām nepilnībām. Tāpat interesanti būs salīdzināt, vai esam spējuši novērst iepriekšējā konkursā atklātās nepilnības. Dalība konkursā liek darbiniekiem sasparoties un parādīt sevi no labākās puses, uzturēt možu prātu un neatslābt. Ekspertu viedoklis būs papildus stimuls uzlabot klientu apkalpošanas kultūru.”
 
Konkursa „Latvijas Labākais tirgotājs 2015” galveno balvu un nominācijas pasniegšana ceturtdien, 11.februārī, plkst. 11 Rīgas domes sēžu zālē, Rātslaukumā 1.
 
Mēs lepojamies ar mūsu uzņēmumu - SIA „ASTARTE - NAFTA - DUS nr. 16 - Ķegums, kas guva uzvaru "Degvielas uzpildes staciju grupā"
 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites