Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


Aizkraukles novada domes izveidotā darba grupa turpina plānošanu pie tradicionālās ”Pārnovadu uzņēmēju dienas” Aizkrauklē.
 Tiem, kas pasākumā vēl nav piedalījušies, informējam, ka “Pārnovadu uzņēmēju diena” ir lielākais - vietējo ražotāju, uzņēmēju, amatnieku, skolēnu mācību uzņēmumu  un lauksaimnieku izstāde – gadatirgus Aizkrauklē, kas guvis lielu atsaucību gan dalībnieku, gan apmeklētāju vidū.  Pēc kārtas nu jau piektā ”Pārnovadu uzņēmēju diena” notiks 2016. gada 19. martā Aizkraukles sporta centrā.
 
Pārnovadu uzņēmēju dienas NOLIKUMS
Pieteikuma anketa
Pašvaldības pieteikuma anketa
 
Aicinām uzņēmējus šogad laicīgi plānot savu dalību uzņēmēju dienā Aizkrauklē, laicīgi pieteikties un ieņemt labākās vietas zālē!
 
http://www.draugiem.lv/parnovadu.uznemeju.diena/
 
 
Pagājušajā gadā izstādē – gadatirgū piedalījās vairāk nekā 120 uzņēmumu, amatnieku, dažādu organizāciju, pasākumu apmeklēja vairāk nekā 5000 cilvēku. Vistālākie izstādes dalībnieki bija mērojuši ceļu no Rūjienas, Smiltenes un Ventspils. Skaisti noformēti un artaktīvi ar savu līdzdalību pasākumu kuplināja kaimiņu novadi – Jaunjelgava, Koknese, Skrīveri, Krustpils, Madona, Aknīste un Viesīte.
 
Visas dienas garumā notiks tirgošanās, prezentācijas, degustācijas, konkursi, uzņēmēji varēs apmeklēt seminārus, klausīties koncertu un pats vērtīgākais – dalīties pieredzē un dibināt jaunus kontaktus. Uzņēmēju diena  ir lieliska iespēja iepazīt tuvāku un tālāku kaimiņu saražoto produkciju vai piedāvāto pakalpojumu. Tradicionāli, Aizkraukles pašvaldība izceļ un pasniedz novērtējuma balvas spožākajiem sava novada uzņēmējiem vairākās nominācijās.
 
Kontaktpersonas:
Ilona Kāgane, Aizkraukles novada domes Attīstības plānotāja:
T. 65133928, e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Ieva Erdmane:
Mob.t.27717311, e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  
 

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites