Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


2016. gada janvārī uzrunājām uzņēmumu SIA "Cade". 
Turpmāk katru mēnesi publicēsim interviju ar kādu no novada uzņēmējiem. Šoreiz par lielu drosmi un atsaucību – būt, kā pirmajiem – sakām lielu paldies uzņēmumam SIA „Cade”, kas nodarbojās ar dabīgās kosmētikas ražošanu mūsu novadā. Aicinām uzņēmējus būt atsaucīgus, kā arī informēt mūs par Jūsu darbību Ķeguma novadā, lai kopīgi veidotu mūsu novadu atpazīstamu, stipru un bagātu.
 
Ar ko nodarbojas Jūsu uzņēmums?
Uzņēmums „Cade” ražo dabīgo kosmētiku – ēteriskās eļļas, ziedūdeņus, augu ekstraktus, pirts medus maskas un sāls skrubjus ķermenim. Šogad uzņēmums uzsāka vadīt mācību nodarbības un radošās darbnīcas par augiem un augu izmantošanu ikdienā veselībai un skaistumam.
 
Kad radās uzņēmums?
Uzņēmums tika dibināts 2013. gada maijā. Uzņēmuma darbības vieta ir Ķeguma novads, jo pati esmu no Ķeguma.
 
Kā radās doma uzsākt šādu biznesu?
Interese par augiem man ir sen, jau pirms uzņēmuma dibināšanas nodarbojos ar augu ekstrakciju. Tas man sagādā prieku, tāpēc izvēlējos darboties tieši šajā jomā. 
 
Vai uzņēmuma darbībā iesaistāties viena vai kopā ar ģimeni?
Protams, bez ģimenes atbalsta neiztikt, it īpaši kad ir aktīvā augu vākšanas sezona.
 
Cik cilvēkus Jūs nodarbināt?
Šobrīd uzņēmumā esam divi darbinieki.
 
Kādi ir uzņēmuma attīstības plāni?
Nākotnē ceru iegūt augstas kvalitātes rožu ziedūdeni. Pagājušogad (2015) ar partneriem sadarbībā ar Salaspils Botānisko dārzu iestādījām vairāk kā 100 rožu stādus. Speciālisti izvērtēja, kuras šķirnes Latvijas apstākļiem būtu vispiemērotākās un ar ēteri visbagātākās. Jaunumus un plašāku informāciju varat meklēt mūsu uzņēmuma tiešsaistes tīmeklī – www.cade.lv vai zvanot uz tālruni: 29403760.
 
Jūsu novēlējums Ķeguma novadam...
Ķeguma novadam vēlu izaugsmi un attīstību, aktīvus un radošus iedzīvotājus.
 
Solvitu Kūnu intervēja Antra Binde 
 

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites