Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


24. februārī, Ādažu bāzē Aizsardzības ministrija sadarbībā ar Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federāciju rīko “Industrijas dienu 2016”, lai iepazīstinātus uzņēmējus un zinātniekus ar militārajām vajadzībām.
“Industrijas dienas 2016” mērķis ir informēt uzņēmējus par Aizsardzības ministrijas un Nacionālo bruņoto spēku 2016.–2018. gada iepirkumu plāniem, uzklausīt uzņēmēju un zinātnieku produktu ražošanas un pakalpojumu attīstības plānus, kā arī veicināt dialogu starp aizsardzības nozari un Latvijas uzņēmējiem un zinātniekiem par iespējām piedalīties bruņoto spēku spēju attīstībā un uzturēšanas nodrošināšanā.
 
Pasākumā aicināti piedalīties uzņēmēji un zinātnieki, kas ir ieinteresēti uzzināt par aktuālām aizsardzības nozares vajadzībām, klātienē iepazīties ar plānoto iepirkumu iespējamajām specifiskajām prasībām, kā arī izvērtēt savas iespējas, piedāvājot risinājumus militāro spēju attīstībai vai iespējamai inovāciju radīšanai.
 
Lai piedalītos “Industriju dienā 2016”, nepieciešams pieteikt savu dalību līdz 18. februārim, elektroniski aizpildot pieteikšanās anketu, kas pieejama šeit.
 
Dalībnieki jautājumu un neskaidrību gadījumā ir aicināti sazināties ar Aizsardzības ministrijas Nodrošinājuma politikas departamenta NATO un ES projektu attīstības nodaļas vecāko referentu Mārtiņu Mežuli (tālr.: 67335166, e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.) vai Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federācijas valdes priekšsēdētāju Elīnu Egli-Ločmeli (tālr.: 67619226, e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.). 
 
Šogad pasākumā iecerēts organizēt arī darbu sindikātos, sniedzot informāciju par konkrētām aizsardzības spēju attīstības vajadzībām un nodrošinot attiecīgo Aizsardzības ministrijas, Nacionālo bruņoto spēku ekspertu klātbūtni, kuri skaidros šīs vajadzības atbilstoši iegādājamo materiāltehnisko līdzekļu tehniskajām specifikācijām. “Industrijas dienas 2016” dalībnieki sindikātos diskutēs par sekojošām spēju attīstības jomām: individuālais un kolektīvais ekipējums, munīcija, militārais transports, sakaru sistēmas, jauno militāro spēju attīstība un nākotnes spēju vajadzības, būvniecība, pārtikas iepirkumi.
 
Informāciju sagatavoja: 
Anete Gnēze
AM Militāri publisko attiecību departamenta
Preses nodaļas vadītāja
Tālrunis: 67335093, 26474087
E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites