Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


LIAA un Eiropas biznesa atbalsta tīkls Latvijā aicina uzņēmējus piedalīties Eiropas Iepirkumu foruma organizētajā 13. ES un ANO publisko iepirkumu seminārā.
Forums no 29. februāra līdz 1. martam norisināsies Ņujorkā, ASV. Semināra dalībniekiem tiks piedāvāta unikāla iespēja apzināt iespējas, ko piedāvā vairāk kā 17 miljardus ASV dolāru lielais ANO publisko iepirkumu tirgus, kā arī klātienē tikties ar publisko iepirkumu organizētājiem un pieteikumu izvērtētājiem, kas sniegs vērtīgus ieteikumus attiecībā uz sekmīgu dalību šajos konkursos.
Dalības maksa pirmajam uzņēmuma pārstāvim – 975 ASV dolāri, otrajam – 775 ASV dolāri, tirdzniecības aģentūrām, tirdzniecības un rūpniecības kamerām, kā arī valsts institūcijām – 775 ASV dolāri.
 
Darba valoda – angļu.
 
Vairāk informācijas, kā arī pieteikšanās līdz š.g. 15. janvārim pieejama šeit.
 
Simona Lucatniece
 
Eiropas Biznesa atbalsta tīkls Latvijā (EEN)
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālr.: +371 67039430
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites