Tuvākie pasākumi
Ķeguma mākslas studijas jubilejas izstāde
Kultūra > Atpūta
No 01.09.2021 līdz 01.10.2021
Smieklu jogas un Koučinga nodarbības jauniešiem
Jauniešu pasākums > Atpūta
No 09.09.2021 līdz 10.12.2021
Ekskursija uz Ogri
Kultūra > Atpūta
No 13.09.2021 līdz 11.10.2021
"Dārzeņu festivāls" Rembatē
Kultūra > Atpūta
25.09.2021 11.00
Andrejam Pumpuram 180!
Kultūra > Atpūta
25.09.2021
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Biznesa inkubators


Noslēgusies Ogres biznesa inkubatora astotā uzņemšana.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Ogres biznesa inkubatorā noslēdzies jau astotais biznesa ideju atlases konkurss atbalsta un pakalpojumu saņemšanai radošajās nozarēs. Astotajā uzņemšanā uzņemti 5 uzņēmumi inkubācijas un 15 biznesa ideju autori pirmsinkubācijas atbalsta programmā. Papildus tekstila, kokapstrādes, izklaides nozarēm, klāt pievienojušās arī jaunas un līdz šim inkubatorā maz pārstāvētas nozares — IT un arhitektūra.

Esam gandarīti, ka interese par LIAA Ogres biznesa inkubatoru joprojām pieaug - pavasara uzņemšanā saņēmām vislielāko pieteikumu skaitu uzņemšanai inkubācijā, šoreiz – 13. Uzņēmumiem ideju netrūkst, tās kļūst arvien interesantākas un pārliecinošākas.  

Šajā reizē pirmsinkubācijā ir pievienojušies jauni, līdz šim inkubatorā nebijuši jomu pārstāvji, piemēram, tūrisma, sevis attīstības un izzināšanas pasākumi, foto un video pakalpojumi, veselīga dzīvesveida veicināšanas pakalpojumi. Neiztrūkstoši ir dažādu apģērbu ražošanas uzsācēji. Arvien vairāk pakalpojumu sniedzēji kā līdzekli savu pakalpojumu izplatīšanai izvēlas dažādu IT risinājumu izstrādi. 

Inkubācijas programmā kopā uzņemti 5 jaunie uzņēmēji, to vidū «VR Development», kas jau tuvākajā laikā izstrādās virtuālās realitātes zoodārzu, kura lietotāji varēs ne tikai ceļot, bet arī izglītoties. Biznesa idejas pamatā ir izveidot virtuālās realitātes vidi, kurā lietotājs var aplūkot dzīvniekus to dabīgajā vidē, papildus saņemot iespēju izzināt par vidi un dzīvniekiem, kas tajā mīt.

 

SIA “MASPRO” piedāvās būvtehniskus ugunsdrošus produktus – revīzijas lūkas, blīvlentas, manžetes, krāsas u.c. produktus. SIA “MASPRO” ir vienīgais uzņēmums Latvijā, kas ražos šādus produktus un tie būs atbilstoši visiem Latvijas un ES normatīviem. Šobrīd uzņēmums ir produktu izstrādes un sertificēšanas procesā.

SIA “Visas Iespējas” ir pirmais uzņēmums LIAA Ogres biznesa inkubatorā, kas ieguvis sociālā uzņēmuma statusu, kas izstrādājis unikālu web platformu jauniešiem, kur vienuviet apkopotas darba, prakses, mācību un sevis attīstības iespējas un dažādi konkursi tieši jauniešu auditorijai.

Arhitektūras projektēšanas uzņēmums SIA “Trīs arhitektūra” savā pastāvēšanas laikā sevi jau ir pierādījuši, veiksmīgi sadarbojoties ar lielākajiem Latvijas arhitektūras birojiem, kā arī jau saņēmuši vairākas starptautiskas atzinības arhitektūras konkursos. Uzņēmuma pamatā ir spēcīga arhitektu komanda ar speciālistiem dažādās nozarēs.

 

Priecājamies dalībnieku vidū redzēt SIA “DIAMONDS FOOD GROUP” – pienu un glutēnu nesaturošu konditorejas izstrādājumu ražotāju. Zīmola Dabas Dimanti  1/3 produkcijas sastāvu veido dārzeņi, kas nākuši no Latvijas zemnieku saimniecībām. Uzņēmums sevi jau pierādījis vietējā tirgū – produkti atrodami dažādu lielāku un mazāku veikalu plauktos, kā arī Narvesen tīklā. Kā nākamais izaicinājums uzņēmumam ir attīstīt sevi eksporta tirgū.

 

Nākamā uzņemšana LIAA biznesa inkubatoros plānota 2019. gada rudenī. Kā ierasts LIAA Ogres biznesa inkubators īsi pirms uzņemšanas rīkos informatīvus pasākumus, kuru laikā stāstīs par pieteikšanās procesu un ieguvumus no dalības inkubācijas un pirmsinkubācijas atbalsta programmās. Informācija par gaidāmajiem pasākumiem tiks publicēta inkubatora Facebook lapā un LIAA mājaslapā.

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites