Smieklu jogas un Koučinga nodarbības jauniešiem
Jauniešu pasākums > Atpūta
No 09.09.2021 līdz 10.12.2021
Ķeguma dienas centrā mobilā optika
Sabiiedrība > Atpūta
20.10.2021
Latvijas spēlfilma "Bedre"
Kultūra > Atpūta
20.10.2021
Helovīna mistērijas uzdevumi Rembatē
Bērnu pasākums > Atpūta
31.10.2021 18.00
Svecīšu vakars Tomes kapsētās
Sabiiedrība > Piemiņas pasākuma
31.10.2021

Biznesa inkubators

20. aprīlīLIAA Ogres biznesa inkubators organizē semināru esošiem un topošiem uzņēmējiem.

LIAA Ogres biznesa inkubators rīko semināru “Muitas jautājumi uzņēmējdarbībā” ar mērķi informēt Ogres, Ķeguma, Lielvārdes, Ikšķiles, Salaspils, Ropažu un Stopiņu novada esošos un topošos uzņēmējus. Vienkārši saprotama un noderīga informācija par dažādiem uzņēmējdarbības jaunumiem.

Semināra interesentiem būs iespēja uzzināt: kādas preces un uz kādām valstīm jāmuito, visu par preču deklarēšanu, preču importu un eksportu, deklarāciju veidiem un pavaddokumentiem, nodokļiem un to aprēķināšanas kārtību. Semināru vadīs Elīna Lapsa, kurai ir vairāk nekā desmit gadu darba pieredze VID Galvenajā muitas pārvaldē, strādājot Juridiskās daļas vadītājas, jurista un muitas eksperta amatos. Pieredze komersantu konsultēšanā muitas jomā un nodokļu piemērošanā, muitas un nodokļu jautājumu risināšanā un klientu interešu pārstāvībā muitas jautājumos, tai skaitā VID lēmumu apstrīdēšanas procesā.

Laiks: 2017. gada 20. aprīlī no plkst. 11:40 līdz14:00
Vieta: LIAA Ogres biznesa inkubatorā (Akmeņu ielā 47, Ogrē)

Dalība bez maksas!

Ņemot vērā, ka vietu skaits ir ierobežots, interesentus lūdzam pieteikties līdz 2017. gada 19. aprīlim elektroniski http://www.liaa.gov.lv/lv/pasakumi/seminars-muitas-jautajumi-uznemejdarbiba-ogre, zvanot 62400902 vai rakstot This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Aicināti visi esošie un topošie uzņēmēji!

LIAA biznesa inkubatori tiek finansēti projekta "Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators" ietvaros.

LIAA Ogres biznesa inkubatora

Projektu vadītāja