Smieklu jogas un Koučinga nodarbības jauniešiem
Jauniešu pasākums > Atpūta
No 09.09.2021 līdz 10.12.2021
Ķeguma dienas centrā mobilā optika
Sabiiedrība > Atpūta
20.10.2021
Latvijas spēlfilma "Bedre"
Kultūra > Atpūta
20.10.2021
Helovīna mistērijas uzdevumi Rembatē
Bērnu pasākums > Atpūta
31.10.2021 18.00
Svecīšu vakars Tomes kapsētās
Sabiiedrība > Piemiņas pasākuma
31.10.2021

Biznesa inkubators

28. martā LIAA Ogres biznesa inkubators organizē informatīvo semināru topošajiem un esošajiem uzņēmējiem.

LIAA Ogres biznesa inkubators rīko semināru “Uzņēmējdarbības uzsākšana un investīciju piesaiste” ar mērķi informēt un iedrošināt Salaspils, Ropažu, Ogres, Lielvārdes, Ķeguma, Ikšķiles un Stopiņu novada jaunos un topošos uzņēmējus. Vienkārši saprotama un noderīga informācija par uzņēmējdarbības jaunumiem.

Semināra interesentiem būs iespēja uzzināt par LIAA Ogres biznesa inkubatora sniegtajiem pakalpojumiem gan fiziskām personām, gan arī juridiskām personām. InnoEnergy sniegtajos pakalpojumos un investīciju piesaistē palīdzēs orientēties Viesturs Zeps, savukārt par finanšu institūcijas Altum aktualitātēm un atbalstu uzņēmumiem informēs Altum Reģionālā centra vadītāja Agrita Vagoliņa. Tāpat apmeklētājiem būs iespēja dzirdēt par atbalstu uzņēmējiem no Salaspils uzņēmēju biedrības no biedrības valdes priekšsēdētāja Mika Baloža un veiksmīga uzņēmēja Krista Slokenberga pieredzes stāstu.

Laiks: 2017. gada 28. marts plkst. 10:00 – 13:00
Vieta: Salaspils novada domes ēka, Līvzemes ielā 8

Dalība bez maksas!

Ņemot vērā, ka vietu skaits ir ierobežots, interesentus lūdzam pieteikties līdz 2017. gada 27. martam elektroniski http://www.liaa.gov.lv/lv/pasakumi/seminars-uznemejdarbibas-uzsaksana-un-investiciju-piesaiste-salaspili,zvanot 62400902 vai rakstot This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Aicināti visi uzņēmēji, bet īpaši tie, kuri vēl tikai domā par savu biznesa ideju!

LIAA biznesa inkubatori tiek finansēti projekta "Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators" ietvaros.

Programma

LIAA Ogres biznesa inkubatora