Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Uzņēmējdarbība


Divas Ogres 1.vidusskolas skolotājas īstenojušas ieceri par mājas lapas izstrādi ar mērķi palīdzēt senioriem un invalīdiem pārdot pašu radīto produkciju internetā, tādā veidā dodot iespēju šiem cilvēkiem gan iegūt papildus līdzekļus, gan šo ar mīlestību radīto produkciju iegādāties plašākam interesentu lokam. Īpaši noderīgi dāvanas un suvenīrus iegādāties internetā ir laikā, kad sakarā ar valstī noteikto ārkārtējo situāciju ir būtiski ierobežota tirdzniecība veikaliņos un tirdzniecības vietās.

www.tiptip.lv piedāvā iegādāties Ogres novada un Ikšķiles novada senioru un invalīdu radītos darbus. Papildus interneta vietnē ir neliels apraksts par katru no meistariem, ļaujot iepazīt gan šos cilvēkus, gan izvēlēties, kuru no viņiem pircējs vēlas atbalstīt ar savu pirkumu.

Iegādāto preci ir iespēja saņemt arī Ogres Tūrisma informācijas centrā Brīvības ielā 18, Ogrē (ēkā "Pie Zelta liepas", iepriekš saskaņojot saņemšanas laiku).

Vairāk par projektu var lasīt šeit.

Tāpat aicinām arī Ķeguma novada, Ikšķiles novada un Lielvārdes novada pašvaldības iedzīvotājus izmantot iespēju un savu produkciju ievietot pārdošanai šajā interneta vietnē. Par iespēju nodot preci ievietošanai interneta vietnē www.tiptip.lv, gan pašu pārdošanu aicinu sazināties ar Noru Heinrihsoni, tālrunis 29177561.

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites