Tuvākie pasākumi
Ķeguma mākslas studijas jubilejas izstāde
Kultūra > Atpūta
No 01.09.2021 līdz 01.10.2021
Smieklu jogas un Koučinga nodarbības jauniešiem
Jauniešu pasākums > Atpūta
No 09.09.2021 līdz 10.12.2021
Ekskursija uz Ogri
Kultūra > Atpūta
No 13.09.2021 līdz 11.10.2021
"Dārzeņu festivāls" Rembatē
Kultūra > Atpūta
25.09.2021 11.00
Andrejam Pumpuram 180!
Kultūra > Atpūta
25.09.2021
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


Lai popularizētu un attīstītu tūrismu, Ķeguma novada pašvaldība ir izdevusi jaunu novada tūrisma ceļvedi.

Tajā ir apkopota informācija par novadā esošajiem tūrisma objektiem un vietām – kultūrvēsturiskiem, dabas, izziņas un aktīvās atpūtas piedāvājumiem, tajā skaitā pieejama informācija arī  par novadā esošajām naktsmītnēm un ēstuvēm. Novada ceļvedī ir izveidota arī interesanta sadaļa prāta asināšanai - krustvārdu mīklas, kuras tapušas pateicoties Ķeguma novada pašvaldības izsludinātajam skolēnu krustvārdu mīklu konkursam “Iepazīsti Ķeguma novadu”. Ceļvedis ir izdots trīs valodās – latviešu, krievu, angļu un ir brīvi pieejams visos sešos novada tūrisma informācijas stendos, kas izvietoti  Ķeguma pašvaldības administrācijas ēkā, Ķeguma bibliotēkā, Ķeguma dienas centrā, Ķeguma novada muzejā, Rembates bibliotēkā, Birzgales muzejā “Rūķi”. Tāpat jaunais izdales materiāls tiks izmantots tūrisma izstādēs un citos nozīmīgos pasākumos, kas veicinās kā tūrisma attīstību, tā novada atpazīstamību. Aicinām iepazīties ar interesantām un nozīmīgām tūrisma apskates vietām Ķeguma novada apkaimē, kā arī izmantot iespējas, ko sniedz mūsu uzņēmēji tūrisma jomā.

Tūrisma ceļvedis (latviešu valodā)

Tūrisma ceļvedis (angļu valodā)

Tūrisma ceļvedis (krievu valodā)

 

 


Ieva Vējone
Projektu vadītāja ar specializāciju
uzņēmējdarbības un tūrisma attīstībā 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites