Ķeguma mākslas studijas jubilejas izstāde
No 01.09.2021 līdz 01.10.2021
Smieklu jogas un Koučinga nodarbības jauniešiem
Jauniešu pasākums > Atpūta
No 09.09.2021 līdz 10.12.2021
Ekskursija uz Ogri
No 13.09.2021 līdz 11.10.2021
Lielformāta ziedu izgatavošanas meistarklase
Sabiiedrība > Atpūta
29.09.2021
Birzgales Tautas namā Senioru diena
01.10.2021

Pierīgas tūrisma reģions “EXIT RĪGA”, ir izstrādājis un sagatavojis 10 dažādus tematiskos maršrutus, netālu no galvaspilsētas.

Tajos ietverti dabas, gardēžu, aktīvās atpūtas, ģimenēm ar bērniem,  izziņas un kultūras tūrisma maršruti. Katrs maršruts izstrādāts tā, lai brīvdienas, kurās ieplānojat doties piedzīvojumos un galvu reibinošā atpūtā, būtu aizpildītas interesanti, visas dienas garumā. Maršrutu lapas izstrādātas tā, lai katram būtu iespēja maršruta sākumu un gala punktu izvēlēties pašam. Pēc saviem ieskatiem, maršrutu ir iespējams papildināt ar citām apskates vietām un objektiem, atrast piemērotākās nakšņošanas vai ēdināšanas vietas. Noteikti, pirms došanās ceļā, iesakām apskatīt katra objekta darba laiku un piedāvājumu, pieteikt apmeklējumus iepriekš, jo atkarībā no sezonas un noslogotības, tas var mainīties.

Maršruti pieejami mājas lapā www.exitriga.lv, www.kegumanovads.lv, kā arī pārējos 13 Pierīgas novados. Drukātā versijā maršrutu lapas un citi informatīvi materiāli pieejami arī Ķeguma novada pašvaldības 6 publiski pieejamos tūrisma informācijas stendos, līdzās suvenīru tirdzniecības vitrīnām: Ķeguma novada pašvaldības ēkā, Lāčplēša ielā 1,Ķegumā, Ķeguma Dienas centrā, Liepu alejā 1B,Ķegumā, Ķeguma pilsētas bibliotēkā, Skolas ielā 6, Ķegumā, Rembates VPVKAC (Valsts un pašvaldību vienotais klientu apkalpošanas centrs), Lielvārdes ielā 3, Rembatē,  Ķeguma novada muzejā, Tomē un Birzgales muzejā "Rūķi", Parka ielā 2, Birzgalē.

Maršruti:

Maršruts ģimenēm ar bērniem “Darbnīcas, izziņa un dzīvnieki”

Maršruts ģimenēm ar bērniem “Tehnika, izziņa un aktivitātes”

Aktīvās atpūtas maršruts “Izaicina trāpīt mērķī, šķēršļu trases un izbraucieni”

Aktīvās atpūtas maršruts “Izaicina būt gaisā, uz ūdens un apdzīt vēju!”

Dabas maršruts “Takas pa kalniem un lejām, gar upēm un purviem”

Dabas maršruts “Takas gar ezeriem un upēm, caur parkiem un pakalniem”

Gardēžu maršruts “Vīns, alus un maize”

Gardēžu maršruts “Gardēža ēdienreizes un darbnīcas”

Izziņas un kultūras maršruts “Tik daudz neatklāta un unikāla tepat blakus!”

Izziņas un kultūras maršruts “Muižas, parki un kauju vietas”

Rakstu sagatavoja:
Ieva Vējone
Projektu vadītāja ar specializāciju uzņēmējdarbības un tūrisma attīstībā