Tuvākie pasākumi
Smieklu jogas un Koučinga nodarbības jauniešiem
Jauniešu pasākums > Atpūta
No 09.09.2021 līdz 10.12.2021
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Aktīvā atpūta


Adrese “Landavas”, Tomes pagasts, Ķeguma novads
Tālrunis +37125947703
GPS 56.804076, 24.588564

 

LAT

“Landavas laivas” ir kanoe laivu noma. Mūsu mērķis ir nodrošināt jūsu brīvdienas ar pašu nepieciešamāko drošai atpūtai uz ūdens. Piedāvājam iespēju izbaudīt neaizmirstamus un romantiskus saulrietus un saullēktus Daugavas vidū, vienas dienas ceļojumus uz Svētā Meinarda salu Ikšķilē un Nāves salu, kā arī laivu nomu divu un vairāk dienu braucieniem citās Latvijas upēs.

Piedāvājumā – laivas ar visu nepieciešamo aprīkojumu (airi, glābšanas vestes, ūdensizturīgās somas) transports, laivu piegāde, savākšana, labiekārtota un privāta atpūtas/telšu vieta Daugavas krastā.   

Laivošana ir lielisks veids kā aizmirst visas ikdienas rūpes un raizes. Laivu brauciena laikā ir grūti domāt par ko citu kā vien to, kas sekos aiz nākamā upes līkuma. Mēs gribam, lai ir vairāk piedzīvojumu, vairāk kopā pavadīta laika.


www.landavaslaivas.eu
Facebook- Landavas laivas

 

ENG

Landavas laivas
Canoe rental. We provide all the necessary equipment (oars, life vests, water-resistant bags), transportation, canoe delivery and pick-up. As well as a private tent site on the coast of Daugava for undisturbed rest in nature.

RUS

“Landavas” лодки
Прокат каноэ. Предоставляется  все необходимое оборудование (весла, спасательные жилеты, водонепроницаемые мешки), транспорт. Осуществляем доставку каноэ и вывоз.  А также предлагаем  уединенный отдых на частной территории на берегу Даугавы, где будете только вы, ваша палатка и живописная природа.

111
111
222
222
333
333
444
444
555
555 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites