Tuvākie pasākumi
Ķeguma mākslas studijas jubilejas izstāde
Kultūra > Atpūta
No 01.09.2021 līdz 01.10.2021
Smieklu jogas un Koučinga nodarbības jauniešiem
Jauniešu pasākums > Atpūta
No 09.09.2021 līdz 10.12.2021
Ekskursija uz Ogri
Kultūra > Atpūta
No 13.09.2021 līdz 11.10.2021
Baltu Vienības diena
Sabiiedrība > Atpūta
22.09.2021
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Komandas


Ķeguma volejbola komanda sievietēm radusies 2011. gadā, kad daži volejbola entuziasti savāca grupiņu spēlēt gribētāju un saskaņoja treniņu laikus ar skolu un pašvaldību, lai uzsāktu volejbola izaugsmi Ķeguma novadā. Sākotnēji sieviešu volejbola komandu trenēja Edgars Siliņš, laikam ejot gan sieviešu, gan vīriešu komandu sāka trenēt Uldis Vītols. Komandām sāka iet labāk un turnīros tika iegūtas arvien augstākas vietas, it īpaši vīriešu konkurencē, kur puiši ar ļoti labiem panākumiem startēja Ogres novada čempionātā un citās tuvāko pilsētu sacensībās. Lēnāk, tomēr attīstījās arī sieviešu komanda. Tās sastāvs gandrīz pilnībā ir nomainījies salīdzinājumā ar sākotnējo. Sieviešu volejbola komanda sāka ar piedalīšanos Ogres novada čempionātā, kur neuzrādīja īpaši labus rezultātus, pēc tam tika pieteikta dalība arī Madlienas, Lielvārdes, Aizkraukles u.c. turnīros, taču rezultāti vēljoprojām nebija spīdoši. Laikam ejot sastāvs sieviešu komandā šobrīd ir pavisam cits un šogad no jaunā gada sieviešu volejbola komandu trenē Artūrs Priževoits. Sieviešu komanda 2013. gada sezonā piedalījās Rīgas atklātajā amatieru čempionātā, kurā piedalās arī šogad un ar diezgan labiem rezultātiem. Šogad Ķeguma novada sieviešu komanda ieguva godpilno pirmo vietu Ogres novada atklātajā turnīrā sensacionāli uzvarot Ikšķiles un Rīgas sāncenses. Šobrīd Ķeguma novada sieviešu volejbola komanda piedalās Rīgas atklātajā amatieru čempionātā visas sezonas garumā un citos vienas dienas turnīros. Vīriešu komanda piedalās Rīgas atklātajā amatieru čempionātā volejbolā, Ogres novada atklātajā čempionātā u.c. vienas dienas turnīros. Vēl Ķeguma novada vārds tiek pārstāvēts Entuziastu pludmales volejbola līgā sieviešu konkurencē, kurā spēlē Dace Pavlovska un Evija Poļakova, kā arī Latvijas Tautas sporta asociācijas rīkotajā MIX divīzijas turnīrā.
 
Līdz šim viena no sieviešu komandas dalībniecēm kā privātpersona ir realizējusi vienu Iedzīvotāju iniciatīvas projektu, kura ietvaros tika iegādātas sieviešu un vīriešu iekštelpu formas un arī inventārs, kā arī formas Ķeguma novada pludmales volejbola komandām.
 
2013. gada 26. aprīlī tika nodibināta biedrība „Ķeguma volejbola klubs”, kuras valdes priekšsēdētāja ir Dace Pavlovska. Šobrīd biedrībai ir tikai divi biedri, taču ir plānots, ka visi komandu dalībnieki tiks uzņemti biedrībā kā biedri un tiks attīstība biedrības darbība vēl vairāk. Pēc biedrības dibināšanas 2013. gada vasarā valdes priekšsēdētāja iesniedza LEADER projektu vietējā rīcības grupā PPP biedrībā „Zied Zeme” projektu konkursam, lai varētu iegādāties pilnas formas visiem volejbola komandu dalībniekiem un arī inventāru treniņu un turnīru nodrošināšanai gan iekštelpās, gan ārā – pludmales volejbolā (bumbas, tīkli, antenas, līnijas). Līdz 2013. gada decembra vidum tika realizēts vēl viens Iedzīvotāju iniciatīvas projekts, kurā tika iegādātas jaunas, vienota stila formas abām komandām, lai nodrošinātu iespēju spēlēt Latvijas Tautas sporta asociācijas MIX divīzijas turnīros.
 
 
Ķeguma novadā volejbols strauji attīstās un var teikt, ka šis sporta veids ir kļuvis par vienu no populārākajiem, kas pulcē arvien jaunus spēlēt gribētājus, tāpēc gaidīsim visus, kam ir interese un vēlme nodarboties ar šo sporta veidu.
 
Nodarbību laiki:
 
Ķeguma vidusskolas sporta zālē.
Pirmdienās 19:00 – vīriešu volejbols
Trešdienās 20:00 – vīriešu volejbols
Piektdienās 19:00 – sieviešu volejbols

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites