Tuvākie pasākumi
Ķeguma mākslas studijas jubilejas izstāde
Kultūra > Atpūta
No 01.09.2021 līdz 01.10.2021
Smieklu jogas un Koučinga nodarbības jauniešiem
Jauniešu pasākums > Atpūta
No 09.09.2021 līdz 10.12.2021
Ekskursija uz Ogri
Kultūra > Atpūta
No 13.09.2021 līdz 11.10.2021
Baltu Vienības diena
Sabiiedrība > Atpūta
22.09.2021
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


Arī Ķeguma novada iedzīvotāji aicināti piedalīties pasākumā “Vingro vesels Ogrē!”, kas notiks jau desmito reizi.

Turpinot tālajā 1950.gadā aizsākto tradīciju, arī šogad 7.aprīlī tiks atzīmēta Pasaules veselības diena. Ogres novadā gatavošanās tai tiks uzsākta laicīgi un enerģiski – ar novada iedzīvotāju tik iecienīto vingrošanas maratonu “Vingro vesels Ogrē!”, kas norisināsies jau desmito reizi.

Līdzšinējā pieredze rāda, ka tiešsaistē var ne tikai strādāt, iepirkties, sekot līdzi aktualitātēm Latvijā un pasaulē, bet arī svinēt svētkus un sportot. Turklāt, sportojot attālināti, iespējams gan labi izvingrināt ķermeni, gan arī gūt jūru pozitīvu emociju. Tāpēc šā gada 27.martā laikā no plkst. 8.30 līdz 12.30 ikviens interesents ir aicināts piedalīties “Vingro vesels Ogrē!” digitālajā vingrošanas maratonā, kas, ņemot vērā valstī noteiktos epidemioloģiskos ierobežojumus, norisināsies Oveselība digitālajā sporta zālē.

Pasākuma programma, kā ierasts, ir veidota ļoti daudzveidīga, tāpēc tajā ko sev tīkamu atradīs teju ikviens interesents, ieskaitot īpaši azartiskus vingrotājus.

8.30 Michael King Pilates Spirals | Zigmunds Āboliņš, sporta kluba “Centrs” treneris   
Nodarbības mērķis ir lokanības attīstīšana, dziļās muskulatūras stiprināšana un līdzsvarota ķermeņa veidošana caur dejotprieku. Lai gan tās pamatā ir PILATES sistēmā balstīta deju programma, horeogrāfija ir ļoti vienkārša – tā radīta, fokusējoties uz specifiskiem dažādu stilu dinamiskas stiepšanās un līdzsvara izaicinājuma vingrinājumiem.

9.30 Fitnesa joga | Edīte Ābeltiņa, deju studijas “Buras” vadītāja
Nodarbības mērķis ir nostiprināt organismu, veicināt muskuļu tonusu, kā arī uzlabot asinsriti un vielmaiņas procesus. Tajā tiks izmantotas dažādas treniņu metodes, kas ir savstarpēji savienotas vingrinājumu “ķēdītēs”, kuru pamatā ir jogas asanas.

10.30 One Song Workout | Ralfs Upmanis, DCH Studijas vadītājs un treneris
Šis būs spēka treniņš bez inventāra, kurā fokuss tiks likts uz “mājsēdes problēmzonām”. Visi uzdevumi tiks pildīti pie labi zināmām melodijām, tāpēc to laikā būs iespēja izkustināt ne vien ķermeni, bet arī balss saites.

11.30 Stretching | Kristīne Mūrniece, sporta kluba “Panatta” trenere
Šīs nodarbības pamatā būs dinamiskās un statiskās stiepšanās vingrinājumi. Tās mērķis ir iestiept visas lielās muskuļu grupas, kas ir ļoti nepieciešams gan pēc jebkuras fiziskās slodzes, gan arī labākai pašsajūtai ikdienā, jo tas ir veids, kā saglabāt muskuļu elastību, spēku un veselību, kas ir būtiski, lai saglabātu kustību amplitūdu locītavās.

Pasākums ir bez maksas.

Saite uz Oveselība digitālo sporta zāli tiks nosūtīta tikai reģistrētajiem dalībniekiem! Tāpēc interesenti ir aicināti sūtīt pieteikumus uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. līdz 26.marta plkst. 17.00. 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites