Tuvākie pasākumi
Ķeguma mākslas studijas jubilejas izstāde
Kultūra > Atpūta
No 01.09.2021 līdz 01.10.2021
Smieklu jogas un Koučinga nodarbības jauniešiem
Jauniešu pasākums > Atpūta
No 09.09.2021 līdz 10.12.2021
Ekskursija uz Ogri
Kultūra > Atpūta
No 13.09.2021 līdz 11.10.2021
"Dārzeņu festivāls" Rembatē
Kultūra > Atpūta
25.09.2021 11.00
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


Ķeguma novadā iespējams baudīt dažādas ziemai piemērotas aktivitātes.

Ķeguma komercnovirziena vidusskolas stadionā, hokeja laukumā ir uzliets ledus. Slidot ir iespēja visu diennakti, jo laukums ir apgaismots. Stadionā ir iespēja arī slēpot, jo trase piemērota šādam sporta veidam.

Birzgalē, Rūķu parkā ikviens var slēpot jebkurā laikā, jo šis trases maršruts ir apgaismots.

Diennakts gaišajā laikā slēpošanas maršrutus katrs var veidot pēc savām iespējām un patikas. Sporta aktivitātēm nepieciešamais inventārs ir jānodrošina individuāli.

Ķeguma novadā var doties arī pastaigās vai nūjot, jo īpaši ziemas laikā, kad paveras vairāki gleznaini un ainaviski skati. Ķeguma novada pensionāru biedrība realizējusi iedzīvotāju iniciatīvas projektu nelielai veselības takai. Tā izveidota meža takās, lai būtu prom no pilsētas centra izplūdes gāzēm. Bez fiziskas slodzes takās var gūt baudījumu no dabas sniegtās burvības. Ja dodaties pa Meža ielu Ķegumā, tad ieraudzīsiet informatīvus stendus. 4 vingrojumu stendi palīdzēs jūsu organismam vieglāk pielāgoties slodzei.

Noslēdzot pastaigu Ķeguma pilsētā aicinām doties uz Daugavas skatu terasi un iemūžināt skaisto laiku uz foto soliņa, kas nesen uzstādīts.

Aicinām ievērot visus valstī noteiktos drošības pasākumus.

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites