Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Aktualitātes


Soroptimistu kluba "Ogre-Ķegums" biedres sveic Starptautiskās Soroptimistu organizācijas "Scholarship Fund" stipendiāti Valdu Maršāni ar iegūto profesionālo maģistra grādu klīniskajā psiholoģijā!

Lūk, ko stāsta pati Valda: "Esmu augusi Ķegumā un 2007. gadā absolvēju Ķeguma komercnovirziena vidusskolu, mācību gaitas turpināju Rīgas Tirdzniecības profesionālā vidusskolā un to pabeidzu kā Restorānu servisa komercdarbinieks. Vēlāk sapratu, ka mani interesē gan sava, gan apkārtējo cilvēku emocionālā, psiholoģiskā un sociālā labklājība. 2013.gadā iestājos Latvijas Universitātes psiholoģijas fakultātē, 2018.gadā ieguvu profesionālo bakalaura grādu psiholoģijā. Iegūtās zināšanas aizrāva un turpināju mācības maģistrantūrā. Pērnā gada sākumā pamanīju nevalstiskās organizācijas Starptautiskais Soroptimistu klubs "Ogre - Ķegums" izsludināto konkursu uz stipendiju beidzamajam mācību gadam. Soroptimist International of Europe ik gadu atbalsta sievietes visā pasaulē piešķirot stipendiju pēdējam studiju gadam vai profesionālās kvalifikācijas kursam. Pieteicos izsludinātajam konkursam un ieguvu stipendiju! Jāatzīst, ļoti noderīgs bija atbalsts, esmu ļoti pateicīga iespējai, ko sniedza Soroptimistu klubs "Ogre - Ķegums"! Nu šīs studijas ir galā, esmu absolvējusi LU, ieguvusi profesionālo maģistra grādu klīniskajā psiholoģijā. Šobrīd sniedzu psiholoģiskās konsultācijas, kā arī veicu psiholoģiskās izpētes, arī turpmāk dzīvi plānoju saistīt ar psiholoģijas nozari."

Patiesas zināšanas nozīmē apzināties savas neziņas plašumu.
/Konfūcijs/

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites