Tuvākie pasākumi
Ķeguma mākslas studijas jubilejas izstāde
Kultūra > Atpūta
No 01.09.2021 līdz 01.10.2021
Smieklu jogas un Koučinga nodarbības jauniešiem
Jauniešu pasākums > Atpūta
No 09.09.2021 līdz 10.12.2021
Ekskursija uz Ogri
Kultūra > Atpūta
No 13.09.2021 līdz 11.10.2021
Baltu Vienības diena
Sabiiedrība > Atpūta
22.09.2021
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Aktualitātes


Šā gada 24.septembrī sieviešu klubiņš "Saulespuķes” sanāca uz pirmo nodarbību pēc vasaras.

Nodarbības laikā tika ievēroti visi valstī noteiktie ar Covid -19 saistītie drošības pasākumi.

Pie mums viesoties bija uzaicināta grafoloģe Anita Millere. Viņa grafologa sertifikātu ieguvusi Kembridžā, maģistra grādu psiholoģijā Londonā. Anita jau 12 gadus praktizē grafoloģiju. Analizējot cilvēku rokrakstus, grafologs redz cilvēka rakstura īpašības, veselības stāvokli, kompleksus un daudzas citas lietas. Rokraksts precīzi atspoguļo cilvēka intereses un ko labāk mācīties: mākslu, biznesu vai ko citu. Lekcijas laikā mums tika uzskatāmi parādītas šīs zināšanas – pēc mūsu rokraksta ļoti precīzi tika noteikts mūsu veselības stāvoklis un rakstura īpašības, kas mūs nedaudz samulsināja un pārsteidza, jo nebijām gatavas uz tādu atklātību. Katrs burts nosaka kādu no emocionālajiem stāvokļiem vai rakstura īpašību. Interesanta bija paklausīties par mūsu katras paraksta analīze. Izrādās, ka tas ir ļoti svarīgi, kā mēs katrs parakstāmies. Sapratām, ko būtu vēlams pamainīt.

Grafoloģe nedaudz iepazīstināja ar grafoterapiju un par to, cik nepieciešams ir mācīties rakstīt pareizi burtus un ieteica, mazus bērnus radināt rakstīt katru dienu ne tikai burtus, bet arī tekstus.

Sekojot grafologa ieteikumiem, veltot katru dienu 15 minūtes rokraksta uzlabošanā, cilvēks var mainīt kādu savu rakstura  īpašību jau pāris mēnešu laikā. Tas arī palīdz elastīgāk pieņemt citus cilvēkus, kā arī pašam kļūt labākam. Grafoloģijas metodes var pielietot personālvadībā, kriminālistikā, slimību diagnozē, fiziskā un emocionālās un psiholoģiskās veselības uzlabošanā, cīņā ar kompleksiem, pāru, vecāku  un bērnu attiecību strupceļos.

Šī nodarbība bija ļoti interesanta, palīdzēja saprast un analizēt kādu no savām rakstura īpašībām. Iegūstot šīs zināšanas tagad varam sevi pilnveidot.

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites