Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Aktualitātes


30.aprīļa pēcpusdienā Birzgales pamatskolas keramikas nodarbības telpas pulcināja gan mazos, gan lielos Ķeguma novada iedzīvotājus, lai piedalīties radošajās nodarbībās „Māls- radošo fantāziju īstenotājs”.

Birzgales pamatskolā skolēniem jau vairākus gadus ir iespēja darboties  keramikas pulciņā,  ko vada profesionāla pasniedzēja Evita Gūtmane. Darbojoties ar mālu  bērni  attīsta ne tikai estētisko gaumi, bet tiek veicināta arī prāta attīstība, redzes uztvere, tēlainā domāšana utt. Šāda darbošanās veicina bērnu adaptēšanos un kontaktēšanos ar vienaudžiem,  veido izpratni par mālu, kā plastisku materiālu.

Nodarbībās katrs dalībnieks varēja iemācīties kā darboties ar mālu, izgatavot mazu bļodiņu saldumiem vai arī kādu mazu māla vāzīti. Iepazināmies ar dažādiem paņēmieniem kā izveidot uz māla šķīvja vai kāda cita trauka skaistus un interesantus traukus. Projekta ietvaros, tika iegādāts māls un glazūras, kuru varēs izmantot arī keramikas pulciņš. Pavisam nodarbībās piedalījās 19 dalībnieki. Paldies Evitai par radošām  idejām!

3
3
5
5
6
6
8
8

    
Biedrība „JADARA”

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites