Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Aktualitātes


Svešvalodas zināšanas kļūst arvien nepieciešamākas.

Bieži vien stājoties darbā, viena no prasībām ir angļu valodas zināšanas. Angļu valoda ir viena no visvairāk lietotajām valodām pasaulē, apmēram 1,5 miljardi cilvēku runā tieši angliski. Un vēl tik pat apgūst to. Valodas apguve un zināšanu papildināšana ir svarīga ne tikai ekonomiski aktīviem Ķeguma novada iedzīvotājiem. Mēs dzīvojam atvērtā sabiedrībā ar daudz un dažādām iespējām, piemēram, kā iepazīt citu zemju kultūru un cilvēkus. Nezinot valodu, rodas diskomforta un pat mazvērtības sajūta. Piedaloties projektu konkursā biedrība „JADARA” uzrakstīja projektu „Angļu valodas ar priekšzināšanām „Elementary”. Uz nodarbībām pieteicās un apmeklēja 12 Ķeguma novada iedzīvotāji. Pavisam kopā notika 24 nodarbības, kurās dalībnieki apguva angļu valodas gramatiku un sarunvalodu  programmā „Elementary”. Apgūstot angļu valodas zināšanas pilnveidojās Ķeguma novada iedzīvotāju profesionālā kompetence un konkurētspēja tirgū.  Daudzi no kursu dalībniekiem ir izteikuši vēlmi arī turpināt nodarbības un vēl vairāk apgūt angļu valodas zināšanas.
Projekta vadītāja Marina Birzule
 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites