Tuvākie pasākumi
Smieklu jogas un Koučinga nodarbības jauniešiem
Jauniešu pasākums > Atpūta
No 09.09.2021 līdz 10.12.2021
Ķeguma dienas centrā mobilā optika
Sabiiedrība > Atpūta
20.10.2021
Latvijas spēlfilma "Bedre"
Kultūra > Atpūta
20.10.2021
Helovīna mistērijas uzdevumi Rembatē
Bērnu pasākums > Atpūta
31.10.2021 18.00
Svecīšu vakars Tomes kapsētās
Sabiiedrība > Piemiņas pasākuma
31.10.2021
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Aktualitātes


Latvijā dzīvo ļoti daudz aktīvu un radošu sieviešu, kuras bieži savu enerģiju iegulda dažādās sabiedriskās aktivitātēs, aizmirstot par sevi pašu. Iemīlēt sevi un pienācīgi parūpēties par sevi, sievietei būtu absolūti nepieciešams, jo sievietes loma ir rūpēties arī par citiem, bet dalīties varam tikai tajā, kas mūsos pašās ir – mīlestība, miers, maigums, pieņemšana, iedvesma un enerģija. Pirmkārt ir svarīgi parūpēties pašai par sevi, tad arī  cilvēki, kas mums ir apkārt, ģimene, draugi arī būs laimīgi. Hormonu joga to palīdz paveikt pilnībā dabiskā un maigā, bet vienlaikus efektīvā veidā. Hormonu līdzsvars ir sievietes labsajūtas pamatā. Veselīga un līdzsvarota sieviete daudz labāk var iesaistīties sabiedriskajās aktivitātēs un darba tirgū.

Tāpēc 4. novembrī Birzgales tautas namā no plkst. 10:00 -17:30 notika Hormonu jogas nodarbības. Nodarbībās piedalījās 10 Ķeguma novada iedzīvotājas. Nodarbību laikā  projekta dalībnieces saņēma izdales materiālus un video ierakstu ar vingrojumiem, pēc kuriem varēs mājās patstāvīgi veikt jogas, elpošanas vingrinājumus un meditācijas. Tā ir dabiska terapeitiska metode ar uzsvaru uz hormonālās sistēmas stabilizēšanu, kas radīta sievietēm, lai novērstu ar hormonālo nelīdzsvarotību saistītu veselības traucējumus, izmantojot indiešu un tibetiešu jogas tehnikas, kas palīdz iedarboties uz dziedzeriem un orgāniem, kuriem nepieciešams atbalsts hormonālo pārmaiņu laikā. Pareizāk sakot, mēs paši varam daudz palīdzēt savai veselībai, jo mūsos ir ne tikai enerģijas plūsmas, bet mēs arī paši dažādos veidos varam akumulēt un vairot iekšējo enerģiju, tādējādi stimulējot noteiktas orgānu sistēmas un veselību kopumā. Projekta ietvaros sievietes apguva šīs tehnoloģijas un varēs tās pielietot visu dzīves laiku. 

Projekta vadītāja
Biedrības „JADARA” dalībniece Iveta Freimane

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites