Tuvākie pasākumi
Smieklu jogas un Koučinga nodarbības jauniešiem
Jauniešu pasākums > Atpūta
No 09.09.2021 līdz 10.12.2021
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Aktualitātes


Ķeguma jauktais koris "Lins" piedalīsies labdarības koncertā Rīgas Svētā Jēkaba katedrālē.

Labdarības fonds BeOpen un Rīgas Katoļu ģimnāzija ceturtdien, 5.decembrī, plkst.19.00 Rīgas Svētā Jēkaba katedrālē rīko labdarības koncertu MANA DZIESMA TEV.

Koncertā starp tādiem solistiem kā Ieva Akurātere, Ginta Krievkalna, Andris Ērglis, Sigita Jevgļevska, Mikus Abaroniņš, Lauris Valters un Evita Zālīte – Grosa skanēs arī Ķeguma jauktā kora “Lins” balsis. Tā pat koncertā piedalīsies Rīgas Katoļu ģimnāzijas ansamblis, komponists Jānis Strazds, Māris Kupčs (ģitāra), Aivars Meijers (bass), Agate un Pēteris Ozoliņi (čells), Dārta Tisenkopfa (arfa), Zvanu ansamblis „Primus”, Ilze Grunte (ģitāra) un Gundars Lintiņš (bungas).

Veselība ir Dieva dāvana, tā ielikta jau šūpulī. Diemžēl daudziem tā ir liegta. Taču vienmēr ir cerība būt uzklausītiem, sadzirdētiem. Cerība uz līdzcilvēku atsaucību, sapratni un atbalstu. Tika uzrunāti tie sirdscilvēki – tie, kuri gatavi savu ikdienu nolikt malā un sadoties rokās, ja kādam ir ļoti nepieciešama palīdzība.

Rīgas Katoļu ģimnāzijā šobrīd mācās vairāki audzēkņi ar kustību traucējumiem. Arī pedagogu vidū ir skolotāja ar kustību traucējumiem. Rīgas Katoļu ģimnāzija ir neliela skola, kurā  valda draudzīga un ģimeniska gaisotne, tāpēc tā  ir ļoti piemērota bērniem ar īpašām vajadzībām. Skola ir gatava uzņemt arvien vairāk audzēkņu – arī ar kustību traucējumiem. Lai varētu nodrošināt mācību procesu bērniem un pedagogiem ar īpašām vajadzībām, ir nepieciešama jauna lifta uzstādīšana vecā padomju laika lifta vietā.

Labdarības koncerts 5.decembrī ieskandēs ziedojumu vākšanu šim mērķim. Koncertu vadīs aktieris Normunds Bērzs.

Ieeja koncertā pret ziedojumiem.

Pirms koncerta plkst.18.00 notiks Svētā Mise. Dievkalpojumu vadīs arhibīskaps Z.Stankevičs.

Ķeguma jauktais koris “Lins” atbalsta šo iniciatīvu un būs pateicīgs ikvienam, kurš ar izpratni uztvers šo skolas vajadzību un būs gatavs sniegt atbalstu projektam, kura īstenošanu ar patiesām cerībām gaida daudzu īpašo bērnu vecāki.


Ziedojumu var veikt arī ar pārskaitījumu caur internetbanku, norādot mērķziedojumu – Atbalsts Rīgas Katoļu ģimnāzijai
Labdarības fonds BeOpen
Reģ.Nr. 50008218201,
Konta nr. LV59 CBBR 1123 2155 000 10


 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites