Tuvākie pasākumi
Smieklu jogas un Koučinga nodarbības jauniešiem
Jauniešu pasākums > Atpūta
No 09.09.2021 līdz 10.12.2021
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Aktualitātes


Pēc Ikšķiles novada pensionāru biedrības “Saulgrieži” uzaicinājuma Ķeguma novada pensionāru biedrības pārstāvji, deviņu cilvēku sastāvā, devās ciemos.

Anita Apriķe: “Sapulcējāmies kopā ap 40 cilvēku. Pasākuma sākumā devāmies ekskursijā pa Ikšķiles novadu, apskatījām ievērojamākās vietas, tajā skaitā: Kābeļu kalnu (no līvu valodas – Kapu kalns), seno līvu apbedījumu vietu Daugavas krastā, Baskāju Karmela māsu ordeņa klosteri, Minizoo “Lauku sētiņa”, kurā saimniece Anna izrādīja savus putnus un kustoņus. Novērojām daudzveidīgu un interesantu individuālo apbūvi (gleznotāja Jāņa Kugas, rakstnieces Noras Ikstenas u.c. pazīstamu personu). Apskatījām Elkšņu pamatskolu, kurā tagad darbojas Ikšķiles brīvā skola, Tīnūžu muižas muzeju un viesu namu “Aļņi”.”

Pēc ekskursijas ar Ikšķiles pensionāru biedrību tika pārrunāti pensionāriem aktuālie jautājumi un turpmākā sadarbība.

Anita Apriķe
 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites