Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


Ogres novada pašvaldība turpina ziedojumu akciju Ukrainas atbalstam.

Ogres novada Kultūras centrā Brīvības ielā 15, Ogrē, ziedojumus var nodot gan darba dienās, gan brīvdienās.

Darba dienās ziedojumus pieņem arī Ogres novada pašvaldības ēkā Brīvības ielā 33, Ogrē (pirmdien, trešdien, ceturtdien no plkst. 8.00 līdz 17.00; otrdien no plkst. 8.00 līdz 18.00; piektdien no plkst. 8.00 līdz 16.00).

Ogres novada pašvaldība pateicas ikvienam novada iedzīvotājam, uzņēmējiem, organizācijām par jau sniegto atbalstu un palīdzību Ukrainas iedzīvotājiem un aicina visus būt tikpat atsaucīgiem arī turpmāk.

Krievijas izraisītais karš Ukrainas teritorijā diemžēl turpinās, Ukrainas iedzīvotāji ir spiesti pamest savas mājas un valsti un doties bēgļu gaitās, bēgļu skaits ik dienu pieaug. Bēgļi patvērumu rod citās Eiropas valstīs, tostarp Latvijā. Arī Ogres novadā ir ieradušies bēgļi no kara plosītās Ukrainas. Ir ģimenes, kas apmetušās pie saviem radiem un draugiem Ogres novadā, daudziem izmitināšanu nodrošina pašvaldība.

Mūsu atbalsts un palīdzība ir ļoti, ļoti nepieciešama!

Joprojām ir ļoti vajadzīgi materiāli pirmās palīdzības sniegšanai ievainotajiem (vienreizlietojami cimdi iepakojumā; spraužamadatas; šķēres ar noapaļotiem galiem; mākslīgās elpināšanas maskas ar vienvirziena gaisa vārstuli iepakojumā; trīsstūrveida pārsēji iepakojumā; leikoplasti spolē; brūču plāksteri (dažādu izmēru) sterilā iepakojumā; tīklveida pārsēji Nr. 3; marles saites (dažādu izmēru) sterilā iepakojumā;  pārsienamās paketes sterilā iepakojumā; marles komplekts sterilā iepakojumā; marles kompreses sterilā iepakojumā; folijas sega iepakojumā, kā arī citi materiāli, kas varētu būt noderīgi ievainojumu gadījumā).

Pašvaldība aicina ziedot ikdienas sadzīvē nepieciešamās lietas – segas, pledus, gultas veļu, guļammaisus, teltis, higiēnas preces.

Ir nepieciešams palīdzēt ar pārtikas produktiem – ar ilgu derīguma termiņu un iespējām glabāt arī siltumā (ārpus ledusskapja), sauso pārtiku, konservus, graudaugu produkciju un citus.

Pašvaldība aicina ziedot arī apģērbu un apavus – gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Ja ir jautājumi saistībā ar ziedojumiem Ukrainas atbalstam, t.sk. ar palīdzības sniegšanu bēgļiem, kas ir ieradušies Ogres novadā, lūgums sazināties ar Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja asistenti Daci Līvu, tālr. 20129877, e-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Informācijas avots: www.ogresnovads.lv
 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites