Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


Atbalsta grupas konsultācija pie uztura speciālista mazā grupā (3-5 dalībnieki) 11. martā plkst. 17:00 un 19:00.

Mūsdienās pastāv informācijas pārbagātība masu mēdijos un sociālajos tīklos par dažādiem brīnumlīdzekļiem un brīnumdiētām. Konsultāciju laikā ir iespēja kopā ar praktizējošu uztura speciālistu “apgāst” mītus, uzzināt uz pierādījumiem balstītu informāciju zinātnē, jaunākās tendences, vairāk noskaidrot par aktuālajām veselības problēmām, sakārtot savus ēšanas paradumus, kas ietekmē mūsu dzīves kvalitāti, kā arī ar dzīvesveida maiņas palīdzību mazināt veselības problēmas.

Dalībnieku skaits grupā ir ierobežots, tāpēc interesenti aicināti reģistrēties nodarbībām savlaicīgi, sūtot pieteikumu uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

Nodarbības notiks klātienē, tādēļ piedalīties varēs personas, kuras var uzrādīt sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu kopā ar personas apliecinošu dokumentu.

Oveselība nodarbības organizē īstenojot ESF projektu "Pasākumi veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ogres novada iedzīvotājiem" (Nr.9.2.4.2/16/I/031). 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites