Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


Šajā neviennozīmīgajā laikā Oveselība aicina izmantot iespēju un stiprināt savu veselību, iepazīstot idejas un metodes, kas palīdz mazināt trauksmi un pārslodzi ikdienā, tehnikas, kā veidot jaunus ieradumus, lai līdzsvarotu savu ikdienu, atgūstot labsajūtu.

Ja tas šķiet noderīgi, ja vēlies veltīt laiku sev un savai veselībai, tad piesakies š.g. 19.martā uz dienas nometni, kurā trīs nodarbībās būs iespēja:

• Izprast un praktiski izmēģināt kas ir apzinātība jeb kā izslēgt autopilotu savā dzīvē un vairot labsajūtu.
• Apzināties kā mijiedarbojas sajūtas, emocijas, ķermenis un pašpieredze, apgūstot tehnikas trauksmes un stresa mazināšanai.
• Uzzināt un izmēģināt sev noderīgus paņēmienus kā izprast savas dzīves un darba situācijas, lai novērstu bailes un raizes, kas var traucēt kā dzīvē, tā darbā sasniegt labus rezultātus.

Nodarbības norisināsies zaļajā režīmā Ogrē, Brīvības ielā 44, Oveselība telpā. Sākums pl.9.00. Vietu skaits grupā ļoti ierobežots, tāpēc pieteikšanās obligāta, rakstot uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Pēc otrās nodarbības pl.13.00 dalībniekiem būs iespēja kopā ar uztura speciālisti piedalīties gatavošanas meistarklasē, kopā pagatavot, kā arī nobaudīt spēcinošu trīs kārtu brīvdienu maltīti.

Atbalsta grupu nodarbības cikls stresa mazināšanai, veselīga dzīvesveida atjaunošanai un veselīgu un ekonomisku maltīšu gatavošanas meistarklase tiek īstenotas ESF projekta “Pasākumi veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ogres novada iedzīvotājiem” (Nr.9.2.4.2/16/I/031) ietvaros. 
 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites