Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


Ogres novada Izglītības pārvalde šī gada sākumā izsludināja logotipa konkursu “Ogres novada Jauniešu domes logo”, kurā tika aicināti piedalīties Ogres novada jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem. Konkursa mērķis bija sniegt atbalstu un iespēju jauniešu iniciatīvu ideju realizācijai, veicinot jauniešu līdzdalību procesā, izveidojot vienotu Ogres novada Jauniešu domes atpazīstamības zīmi.

Logotips tiks izmantots Jauniešu domes informatīvajos un reprezentatīvajos materiālos, iespieddarbos, suvenīru un uzskates materiālu izgatavošanā.

Konkursā savas idejas iesniedza četri jaunieši. Iesniegtās logotipa idejas bija radošas un jaunieši savos darbos bija ietvēruši gan mūsdienīgas krāsas un ikonas, gan Ogres novada Jauniešu domes motīvus un vīzijas. Kopumā tika iesniegtas astoņas logotipa idejas. Atkārtoti tika arī iesniegts jau iepriekš izmantotais Ogres novada Jauniešu domes logo.

Visi iesniegtie konkursa pieteikumi tika nodoti Jauniešu domes dalībnieku vērtējumam un balsojumam. Ar balsu pārsvaru jaunieši izrādīja lielu vēlmi turpināt izmantot tieši šo logo. (skatīt attēlā). Sešas no iesniegtajām idejām tika virzītas arī publiskajam balsojumam. Arī publiskajā balsojumā par labāko tika atzīta tā pati logo ideja.

Pēc jauniešu ierosinājuma logo tiks papildināts pievienojot attiecīgo lokāciju, kurā norisinās kāda no jauniešu aktivitātēm. (Piemērus skatīt attēlos zemāk).

Šis logotips ir sevi pierādījis un devis jau lielu atpazīstamību Ogres novada jauniešiem. Tam piemīt moderns minimālisms un elegance.

Sakām lielu paldies ik vienam, kurš piedalījās konkursā. Visi jaunieši, kuri iesniedza savas idejas, saņems īpašu pateicības balvu par dalību konkursā!

 

Informācijas avots: www.ogresnovads.lv

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites