Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


Ogres novada pašvaldības domes ārkārtas sēdē 2021. gada 30. decembrī tika pieņemts lēmums reorganizēt Ogres novada Ogres pašvaldības policiju, Ķeguma pašvaldības policiju un Lielvārdes pašvaldības policiju, tās apvienojot un uz reorganizējamo institūciju bāzes ar 2022. gada 1. februāri izveidojot jaunu iestādi – Ogres novada pašvaldības policiju –, kas apkalpos visu Ogres novadu.

Ārpus darba laika tālrunis automātiski tiek savienots ar Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres iecirkņa dežūrdaļu.

Pašvaldības policijas viena no prioritātēm ir iedzīvotāju labklājība un drošība, tādēļ, lai spēja aktīvi reaģēt uz sociālajām tendencēm nemazinātos, informējam, ka līdzšinējās Lielvārdes pašvaldības policijas telpās Raiņa ielā 5, Lielvārdē, Ogres novadā, katru dienu no 08:00 – 24:00, atrodas Ogres novada pašvaldības policijas darbinieki, kuri apkalpo Lielvārdes, Ķeguma pilsētas un tuvējo Lielvārdes, Jumpravas, Lēdmanes, Rembates, Tomes un Birzgales pagastu teritoriju.

Lai policijas darbinieki savlaicīgi varētu reaģēt uz sabiedriskās kārtības apdraudējumu, likumu un saistošo noteikumu pārkāpumiem u.c. gadījumiem, kad ir nepieciešama policijas palīdzība, aicinām Lielvārdes, Ķeguma pilsētas un tuvējo pagastu iedzīvotājus laikā no 08.00 – 24.00 zvanīt uz dežūrtālruni 26538811 vai arī sazināties ar Valsts policiju, zvanot uz diennakts palīdzības tālruņa numuru 110.

Situācijās, kad ir nepieciešama tūlītēja policijas palīdzība, piemēram, ja notiek nopietns sabiedriskās kārtības apdraudējums, noziegums vai ceļu satiksmes negadījums, šādos neatliekamos gadījumos zvanīt uz Valsts policijas palīdzības tālruni 110.

Zvanot policijai, lūgums izteikties pēc iespējas precīzāk – kas ir noticis, kur ir noticis un kas zvana. Jāsaglabā miers un jāatbild uz papildjautājumiem, nepārtraucot sarunu ar policijas darbinieku, pirms nav izskaidrota tālākā rīcība.

• Ogres novada pašvaldības policijas priekšnieka pienākumu izpildītājs Artis Mundurs;
• Ogres novada pašvaldības policijas priekšnieka vietnieka pienākumu izpildītāja Mirdza Streļča.

Iesniegums policijai
 

OGRES NOVADA PAŠVALDĪBAS POLICIJAS NOLIKUMS

Atgādinām, ka Ogres novada Ogres pašvaldības policija uzrauga arī Ķeguma novada domes 2012.gada 4.aprīļa saistošo noteikumu Nr. 2/2012 “Par sabiedrisko kārtību Ķeguma novada administratīvajā teritorijā” izpildi Ķeguma pilsētas, Rembates, Tomes un Birzgales pagastu teritorijās, un aicinām ievērot minēto noteikumu prasības, t. sk., aizliegumu transporta līdzekļu novietošanai pilsētas, ciemu apstādījumos un koptajos zālājos, pienākumu tīrīt sniegu 1 metru platā joslā ap stāvošu transporta līdzekli publiskā teritorijā, ja tas tiek ilgstoši turēts uz ielas vai atrodas koplietošanas pagalmā u.c.

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites