Smieklu jogas un Koučinga nodarbības jauniešiem
Jauniešu pasākums > Atpūta
No 09.09.2021 līdz 10.12.2021
Ķeguma dienas centrā mobilā optika
Sabiiedrība > Atpūta
20.10.2021
Latvijas spēlfilma "Bedre"
Kultūra > Atpūta
20.10.2021
Helovīna mistērijas uzdevumi Rembatē
Bērnu pasākums > Atpūta
31.10.2021 18.00
Svecīšu vakars Tomes kapsētās
Sabiiedrība > Piemiņas pasākuma
31.10.2021

Turpinoties aktīvajai mežsaimniecības sezonai, aicinām mežu apsaimniekotājus ievērot ceļu satiksmes noteikumus un citus normatīvos aktus, kas nosaka meža ceļu izmantošanas tiesības un pienākumus.

Konstatējot autoceļu bojājumus vai tiem nodarītus kaitējumus, lūdzam iedzīvotājus par to informēt Ķeguma pilsētas administrāciju, rakstot uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Meža autoceļš ir atbilstoši tehniskajiem parametriem uzbūvēts komersanta ceļš ar segu vai bez segas, kas nodrošina meža apsaimniekošanu un ir ekspluatējams ar maksimālo vienas ass tilta slodzi 10 t visu gadu, izņemot pavasara/rudens šķīdoni. (www.lvm.lv)

Atgādinām, ka autoceļu statusu (valsts autoceļi, pašvaldību ceļi, komersantu ceļi, māju ceļi) un atbildīgās institūcijas vai īpašniekus nosaka normatīvie akti, tāpēc aicinām iepazīties ar teritorijas plānojumu pirms ziņošanas par problēmu situācijām.