Tuvākie pasākumi
Smieklu jogas un Koučinga nodarbības jauniešiem
Jauniešu pasākums > Atpūta
No 09.09.2021 līdz 10.12.2021
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


Ar 27.jūliju tika atsāktas plānošanas grupas sanāksmes.

Sanāksmēs piedalās Ogres novada pašvaldības centrālās administrācijas administrators Juris Laizāns, pašvaldības izpilddirektora un pašvaldības administrācijas vadītājas p.i. Dace Soboļeva, SIA “Ķeguma Stars” valdes loceklis Andris Zābelis, pagastu pārvalžu vadītāji, Ogres novada Ķeguma pašvaldības policijas inspektori un citi pieaicinātie speciālisti.

Plānošanas grupas sanāksmes mērķis ir nodrošināt saimnieciskās darbības nepārtrauktību Ķeguma pilsētā, Birzgales, Rembates un Tomes pagastos. Sēdes laikā tika apspriesti jautājumi par ceļu uzturēšanu, atkritumu apsaimniekošanu, preventīvie drošības pasākumi vasaras periodā, saimnieciskie jautājumi un citas aktualitātes.

Sanāksmes notiks katru otrdienu. Aicinām iedzīvotājus iesūtīt jautājumus, priekšlikumus vai ierosinājumus saimnieciskās darbības uzlabošanai Ķeguma pilsētas, Birzgales, Rembates un Tomes pagastos, rakstot e-pastu uz: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Jautājumus lūdzam iesūtīt līdz katras nedēļas pirmdienai, lai otrdienās tie varētu tikt izskatīti plānošanas grupas sanāksmēs.

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites