Tuvākie pasākumi
Ķeguma mākslas studijas jubilejas izstāde
Kultūra > Atpūta
No 01.09.2021 līdz 01.10.2021
Smieklu jogas un Koučinga nodarbības jauniešiem
Jauniešu pasākums > Atpūta
No 09.09.2021 līdz 10.12.2021
Ekskursija uz Ogri
Kultūra > Atpūta
No 13.09.2021 līdz 11.10.2021
Baltu Vienības diena
Sabiiedrība > Atpūta
22.09.2021
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


Sagatavots informatīvais materiāls vecākiem par bērnu drošību.

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas Bērnu un pusaudžu uzticības tālruņa 116111 speciālisti ir sagatavojuši jaunu informatīvo materiālu vecākiem "Nosargāt! Ieteikumi bērnu drošībai vasaras mēnešos". Tajā viegli uztveramā veidā sniegti ieteikumi, kas palīdzēs pasargāt bērnu dažādās iespējami riskantās situācijās.

"Ne vienmēr visu ir iespējams paredzēt - tāda ir pasaules kārtība, un tomēr - runāt caur spēlēm, caur bērniem saistošām nodarbēm mācīt, būt tuviem, lai bērns nebaidās lūgt palīdzību un uzdot jautājumus, jaunās situācijās censties būt līdzās (pat ja ne vienmēr fiziski blakus, tad vismaz acu skatiena attālumā) - to var. Un tas jau ir tik daudz!", saka informatīvā materiāla autori, aicinot veltīt nedaudz vairāk sava laika bērnu drošībai.

Atgādinām, ka vasarā iespējas bērniem gūt dažādas traumas ir īpaši lielas. Tuvojoties garajām brīvdienām, kas turklāt norisēs ļoti karstos laika apstākļos, ir īpaši būtiski parūpēties par bērnu drošību - gan mājā, gan dzīvoklī, gan laukā, un it īpaši - pie ūdens. Sargāsim sevi un savus tuvākos!

Lai iepazītos ar informatīvo materiālu, lūdzam lejuplādēt pielikumu.

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites